MIMIAUKCE.cz
Andrea B. (Birbalka) ID 8397 100% (36000)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 2 0 360
Záporné 0 0 0
100% - 100%
Naposledy 8.12.2023, 20:37 včera
Oblasť: Bratislava
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 1
Skončené aukcie 2623
Úspešné aukcie 879
Neúspešné aukcie 1744
Usporiadaných aukcií 2624
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 22
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI ZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Som rada, že ste sa zúčastnili práve mojej aukcie.

Po skončení aukcie výhercu kontaktujem do 24 max 48 hod. Ak sa mi po 3 pracovných dňoch neozvete, budem to chápať ako váš nezáujem a píšem negatívne hodnotenie.

Veci z vyhranej aukcie posielam na vami udanú adresu po uhradení príslušnej sumy na môj účet (údaje poskytnem). Na platbu čakám 3 pracovné dni, ak sa nedohodneme inak. Poštovné uvádzam ako listovú zásielku 1 tr. resp ako balík 2 tr. plus suma za aukciu, balné a cestovné náklady. V prípade, že vyhráte viaceré aukcie, účtujem k danému poštovnému sumu za každú aukciu naviac. Ak bude váha vyššia, treba rátať aj so zvýšeným poštovným. Individuálne podmienky predaja je možné prispôsobiť po vzájomnej dohode pred skončením aukcie!!!

Do aukcie dávam iba tie veci, ktoré predtým samozrejme prezriem. Vždy sa snažím danú vec opísať čo najvýstižnejšie a najpresnejšie. Ak máte ešte nejaké otázky, ktoré ostanú nezodpovedané opisom, kľudne sa pýtajte. Veci neberiem naspäť a po skonceni aukcie neakceptujem žiadne vyjednávanie!

O odoslaní zásielky kupujúceho informujem mailom alebo dám info do hodnotenia, a očakávam aj patričnú spätnú reakciu o doručení zásielky. V prípade, že sa tak nestane, doklad o odoslaní zásielky skartujem po 5 pracovných dňoch odo dňa zaslania zásielky.

Dôrazne Vás žiadam, aby ste nezjednávali cenu vydraženého tovaru a výšku poštovného po ukončení aukcie!!! Dražením súhlasíte s podmienkami aukcie!!!

Teším sa na vašu opätovnú návštevu v mojom albume a bude mi nesmiernym potešením keď obchodík dopadne na jedničku :)

Birbalka
Podmínky byly naposledy upraveny: 7.3.2023, 0:07
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu