MIMIAUKCE.cz
Anna T. (aninkat1) ID 46668 100% (154400)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 238 179 1544
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 23.2.2020, 13:33 DNES
Oblasť: Námestovo
Firma: Anna Toholová
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 48
Skončené aukcie 3849
Úspešné aukcie 2444
Neúspešné aukcie 1405
Usporiadaných aukcií 3897
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 163
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 12
Prihodení za posledný týžděň 2
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI ZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Všetký Vás VÍTAM,
veci, ktoré ponúkam vo svojich aukciách sú buď úplne nové alebo použité čo je vždy uvedené. Nemám dôvod zamlčovať realitu alebo klamať a teda sa môžete spoľahnúť, že tovar dostanete v kvalite, ktorú opíšem.
Ak ste teda moju aukciu vyhrali, do 24 hod.- max do 48. hod sa Vám ozvem. Hneď ako sa mi pripíše suma za tovar + poštovné na môj účet v Tatra Banke .- chystám a posielam balíček. !!!!
Ak máte otázky, napíšte mi správu PRED UKONČENÍM !!!!! a ja sa ozvem hneď ako sa k nej dostanem. !!!!! Kupujúcich, ktorí po výhre o tovar z aukcie nemajú záujem , presúvam medzi nepovolených účastníkov, píšem negatívne hodnotenie a nepovolím zúčastniť sa mojich aukcií. !!!! Preto Vás prosím: VEĽMI DOBRE SI ZVÁŽTE ČI MÁTE SKUTOČNÝ ZÁUJEM O MOJE AUKCIE A TOVAR V NICH. POČAS AUKCIÍ SOM VÁM K DISPOZÍCII A NA OTÁZKY ODPOVEDÁM /ak náhodou nie som mimo netu/, PRETO MÁTE MOŽNOSŤ PÝTAŤ SA A PÝTAŤ SA.......
!!!!!!!!PROSÍM presvedčte sa, či som Vašu správu dostala, lebo môj email mnoho cudzích emailov generuje ako spam a okamžite ich natrvalo zmaže. Komunikujte cez mmb + mma . Potom sa stáva, že sa nedostanem k Vašej adrese a Vy čakáte na balíček. !!!!!!!
! Za nepoistené zásielky NEZODPOVEDÁM ani JA!! ani POŠTA!! Pošta preplatí stratenú nepoistenú zásielku len do 10 EUR!! Zásielky posielam doporučene + účtujem si balné, ktoré ani ja nemám zadarmo, ako aj ostatné náklady spojené s odoslaním zásielky! O poštovnom sa nedohadujem, mám ho vždy pevne stanovené pri každej aukcii. Na dobierky POSIELAM, ale len inzerentom, ktorí majú kladné hodnotenia. Ak máte momentálne problém s platbou,som ochotná počkať, vždy sa dá dohodnúť, ale nerešpektujem výhovorky a klamstvá.
POTVRDENÍM AUKCIE SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI PREDAJA!! TO, ŽE ICH NEČÍTATE NIE JE MOJ PROBLÉM!!!

Ďakujem a želám Vám príjemné a úspešné draženie!!
Anka
Podmínky byly naposledy upraveny: 20.6.2016, 19:23
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt