MIMIAUKCE.cz
Janka G. (jankagulka) ID 36473 100% (297900)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 167 37 2980
Záporné 0 0 1
100% 100% 99.97%
Naposledy 19.7.2024, 4:51 DNES
Oblasť: Poprad
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 3
Skončené aukcie 24248
Úspešné aukcie 5207
Neúspešné aukcie 19041
Usporiadaných aukcií 24251
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 2504
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 137
Prihodení za posledný týžděň 14
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI ZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
PROSÍM, REŠPEKTUJTE TO PRED PRIHODENÍM AUKCIE. POTVRDENÍM AUKCII SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI.
*********UPOZORNENIE****** !
BALÍČKY PRED VIANOCAMI POSIELAM DO 18.12.23 - takže to tohto termínu potrebujem mať aukcie uhradené a do 17.12. najneskôr poprosím adresu, aby som ich zabalila. Ak sa tak nestane, odoslanie bude až po 1.1.24!!!! - berte to na vedomie. TOVAR SI MôŽETE KÚPIŤ AJ MIMO AUKCIE....

Po skončení aukcie vás budem kontaktovať, ak sa tak nestane kontaktujte vy mňa.
Posielam po prevode na účet - poprosím uhradiť do 3 dní a poslať aj adresu, kde vám tovar odošlem - AK SA NEDOHODNEME INAK. Do poznámky píšte vždy svoje meno a číslo aukcie - uľahčí tak identifikovanie platby, hlavne ak posielate z účtu pod iným menom. Ak aukciu neuhradíte, považujem to za nezáujem a zmarenú aukciu. Strácate na ňu nárok! Dobierky neposielam. Poštovné v aukcii je uvedené najlacnejšie - obyčajne bez doručenky cez Slovesnkú poštu. Obyčajne poštovné je VAŠA voľba - tu upozorňujem, že neberiem zodpovednosť za stratu zásileky (je to bez pod. lístka, nedá sa pri strate reklamovať a ani sledovať), doporučene, ako balík, ale aj cez prepravné spoločnosti (kuriéri, PACKETA...)
Cenu poštovného účtujem podľa cenníka spoločnosti - všetky sú dostupné na webe + 0,10 eur balné + 0,30 eur za každú aukciu (tie si kupujem a nezahŕňam ich do vyvolávacej ceny). Ak vyhráte viac aukcii, suma poštovného môže byť upravená podľa hmotnosti.

Ak máte záujem o doplnkové služby ako 1.tr., poistenie, krehké - VYŽIADAJTE SI TO! Poštovné bude účtované podľa cenníka + balné + poplatok za aukciu uvedený vyššie.
Pri strate, alebo poškodení zásielky pri preprave podávam REKLAMÁCIU a riešim podľa podmienok prepravcu a z tých vyplýva aj odškodnenie a doba vyriešenia reklamácie. O výsledku vás budem informovať. Ak posielam zásielku z vyššou hodnotou, krehký tovar, je na vás, či si budete žiadať doplnkovú službu. Podaním zásielky ja už nedokážem ovplyvniť jej ochranu a zodpovednosť a odškodnenie pri strate a poškodení preberá prepravca.
Osobný odber nie je možný. Nie je v mojich silách doručovať zásielky na vami určené miesta a vami určený čas.

Ak máte otázky k aukcii - chcete rozmery, doplniť údaje či čokoľvek čo vás zaujíma, pýtajte sa ešte pred ukončením aukcie, potvrdením aukcie a prihodením už súhlasíte z jej znením a obsahom. Preto prihodenie ani neodstraňujem.
Tovar sa snažím vždy opísať, uviesť jeho stav a vlastnosti. Ak niečo nie je v poriadku, lebo som to prehliadla, komunikujte a dúfam, že nedostatky vyriešime k vzájomnej spokojnosti.
To, že vám tovar veľkostne nesadne, či nespĺňa vaše predstavy je riziko internetového predaja a nie je dôvod na osočovanie a urážanie mojej osoby, hlavne v hodnotení.

Na tovar záruku neposkytujem - to je bazár. Predávam to čo už nenosíme, nepotrebujeme, alebo som kúpila a nesadlo.

Tovar zasielam max do 10 dní od pripísania platby na účet. Ak potrebujete poslať skôr, je to možné po dohode. O odoslaní tovaru neinformujem, ak máte záujem o podacie číslo, vyžiadajte si ho.
Tovar si môžete zakúpiť po dohode aj mimo aukcie a pozrite aj moju stránku na MMB, kde si môžete tiež vybrať veci a zabalím spolu.
Zabudla som na niečo? Pýtajte sa.
Príjemne draženie :-)
Podmínky byly naposledy upraveny: 8.12.2023, 18:46
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu