MIMIAUKCE.cz
Janka G. (jankagulka) ID 36473 100% (232700)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 454 115 2328
Záporné 0 0 1
100% 100% 99.96%
Naposledy 16.1.2022, 20:39 včera
Oblasť: Poprad
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 29
Skončené aukcie 19990
Úspešné aukcie 4260
Neúspešné aukcie 15730
Usporiadaných aukcií 20019
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 1287
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 36
Prihodení za posledný týžděň 1
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Z DôVODU KOVIDOVEJ SITUÁCIE A AJ BLÍŽIACICH SA SVIATKOV, PROSÍM O SKORÉ ODPOVEDE A ÚHRADY, LEBO JE AJ V MOJOM ZÁUJME POSLAŤ VYHRATÉ AUKCIE ČO NAJSKôR, ALE AJ PODĽA MOJICH MOŽNOSTI.

PROSÍM, REŠPEKTUJTE TO PRED PRIHODENÍM AUKCIE. POTVRDENÍM AUKCII SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI.

ODOSLANIE A CENA:
Ak bude aukcia zasielaná po 1.1.2022 - bude poštovné upravené podľa aktuálneho cenníka. Pošta upravuje poštovné. Akceptujte to. Ďakujem
POŠTOVNÉ : Posielam 2. triedou cez Slovensku poštu (cenník je na stránke pošty) -DO 500g ako DOPORUČENÝ LIST, NAD 500g ako BALÍK NA POŠTU.
POŠTOVNÉ: doporučený list 2 eura, balík do 5 kg na poštu 2,7 eur (iná služba podľa cenníka)
BALNÉ: 0,10 eur pre jednu zásielku
POPLATOK ZA AUKCIU: 0,30 eur - (aukcie si kupujem, nemám ich zadarmo a túto sumu nezahŕňam do ceny tovaru a to aj z dôvodu, že dávam aukcie za vyvolávacie ceny aj od 1 centa, či 1 eura) .
Ak máte záujem o doplnkové služby ako poistenie, krehké, balík na adresu, kuriér, zasielkovňa a pod. - VYŽIADAJTE SI TO! Poštovné bude účtované podľa cenníka + balné + poplatok za aukciu uvedený vyššie.
AK vyhráte viac aukcii a zvýši sa hmotnosť zásielky bude upravené aj poštovné podľa hmotnosti.
Ak si vyslovene želáte poslať OBYČAJNE BEZ DORUČENKY, urobím tak len v prípade vašej požiadavky, ale tu vopred upozorňujem, že NEBERIEM ZODPOVEDNOSŤ za stratu zásielky a je to vaše rozhodnutie.
Pri strate, alebo poškodení zásielky pri preprave podávam REKLAMÁCIU a riešim podľa podmienok prepravcu a z tých vyplýva aj odškodnenie a doba vyriešenia reklamácie. O výsledku vás budem informovať. Ak posielam zásielku z vyššou hodnotou, krehký tovar, je na vás, či si budete žiadať doplnkovú službu. Podaním zásielky ja už nedokážem ovplyvniť jej ochranu a zodpovednosť a odškodnenie pri strate a poškodení preberá prepravca.
Osobný odber nie je možný. Nie je v mojich silách doručovať zásielky na vami určené miesta a vami určený čas. (výnimka len pri individuálnej dohode podľa mojich podmienok).

Ak máte otázky k aukcii - chcete rozmery, doplniť údaje či čokoľvek čo vás zaujíma, pýtajte sa ešte pred ukončením aukcie, potvrdením aukcie a prihodením už súhlasíte z jej znením a obsahom. Preto prihodenie ani neodstraňujem.
Tovar sa snažím vždy opísať, uviesť jeho stav a vlastnosti. Ak niečo nie je v poriadku, lebo som to prehliadla, komunikujte a dúfam, že nedostatky vyriešime k vzájomnej spokojnosti.
To, že vám tovar veľkostne nesadne, či nespĺňa vaše predstavy je riziko internetového predaja a nie je dôvod na osočovanie a urážanie mojej osoby, hlavne v hodnotení.
Čo sa týka nového tovaru, jeho obal neotváram, a posielam v pôvodnom balení. Rozbaľujem len v prípade, pokiaľ ma niekto požiada napr. o rozmery, detailné foto, iný popis a pod. - čiže ak tam nájdete chybu, alebo nefunkčnosť výrobku, kontaktujte ma a bude to riešené ako reklamácia.
Nový tovar môžete vrátiť podľa zákona o ochrane spotrebiteľa 102/2014 Zz.
Na nosený a používaný tovar však záruku neposkytujem - to je bazár.
Po skončení aukcie Vás budem kontaktovať do 2 dní, ak sa tak z nejakého dôvodu nestane, kontaktujte Vy mňa. Ak vydražíte aukciu a ja vám pošlem údaje k platbe, poprosím odpoveď a prevod na účet do 3 dní a poprosím adresu, kde balíček pošlem. NEAKCEPTUJEM NESKORŠIE ODPOVEDE A PLATBY POKIAĽ SA NEDOHODNEME INAK. Pri nesplnení tejto podmienky strácate nárok na vydraženú vec a dostávate negatívne hodnotenie. Suma je vždy vydražená cena + uvedené poštovné a balné - nezjednávajte, je to uvedené! Ak máte výhrady, otázky - pýtajte sa pred potvrdením aukcie, lebo prihodenie neodstraňujem.
Texty a odkazy kopírujem a ak nie je v správnom znení, alebo napíšem niečo nesprávne, prosím upozornite ma na to.
Do poznámky píšte vždy svoje meno a číslo aukcie - uľahčí tak identifikovanie platby, hlavne ak posielate z účtu pod iným menom.
Pri výhre viac aukcii, či nákupe z albumu na mimibazari účtujem len jedno poštovné, ale to môže byť upravené ak prekročí hmotnosť zásielky + 0,30 eur za každú ďalšiu vyhratú aukciu.
Tovar zasielam max do 10 dní od pripísania platby na účet. Ak potrebujete poslať skôr, je to možné po dohode. O odoslaní tovaru neinformujem, ak máte záujem o podacie číslo, vyžiadajte si ho.
Tovar si môžete zakúpiť aj po dohode mimo aukcie.
Zabudla som na niečo? Pýtajte sa.
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.12.2021, 15:45
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt