MIMIAUKCE.cz
Janka G. (jankagulka) ID 36473 100% (99400)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 189 45 995
Záporné 0 0 1
100% 100% 99.90%
Naposledy 16.12.2018, 21:00 DNES
Oblasť: Poprad
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 51
Skončené aukcie 8688
Úspešné aukcie 1686
Neúspešné aukcie 7002
Usporiadaných aukcií 8739
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 610
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 29
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
DôLEŽITÉ UPOZORNENIE !!!

Vážený moji zákazníci.
Kedže sa blížia Vianoce a predpokladám, že vydražené veci mnohí chcete pod stromček, poprosím vás o čo najskoršiu odpoveď a úhradu, aby som to mohla čo najskôr zabaliť a poslať.
Posledné uhradené balíčky, ktoré chcete mať do Vianoc budú odoslané vo štvrtok 20.12 - tu ale 1. triedou - len vtedy je pravdepodobnosť, že ich v piatok dostanete. ALE pozor, ani tu nie záruka garancie, kedže pošta má toho v tomto období veľa. Takže ak si želáte poslať 1. triedou, napíšte mi to a prirátajte si k platbe 0,20 eur (príplatok za 1. triedu). Balíky však 19.12.
Všetko ostatné posielam 2. triedou po obdržaní úhrady.
Do správy mi píšte vaše meno, alebo nick, hlavne ak posielate z účtu pod iným menom (napr. manžela), vyhneme sa tak zdĺhavému pátraniu komu patrí úhrada.
Ak chcete k aukcii aj iný tovar napr. z albumu, alebo kúpi mimo aukcie - píšte. Pribalím :-)
Ďakujem.

PRAJEM VÁM VŠETKÝM KRÁSNE A POKOJNÉ VIANOCE V KRUHU NAJBLIŽŠÍCH.PROSÍM REŠPEKTUJTE TO PRED PRIHODENÍM AUKCIE!!!! POTVRDENÍM AUKCII SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI.

Ďakujem všetkým, čo ste sa zúčastnili mojich aukcii.
Po skončení aukcie Vás budem kontaktovať, ak sa tak z nejakého dôvodu nestane, kontaktujte Vy mňa.

Ak vydražíte aukciu preveďte sumu, za ktorú ste vec vydražili a príslušné poštovné a balné na účet do 3 dní a poprosím adresu, kde balíček pošlem. Rešpektujte prosím 3 dni na odpoveď a úhradu! Neskoršia platba len po dohode, v každom prípade čakám do 3 dní odpoveď.
Preto si aj vo vlastnom záujme skontrolujte či ste potvrdenú aukciu vyhrali.
Pri nesplnení tejto podmienky strácate nárok na vydraženú vec a dostávate negatívne hodnotenie.

Tovar zasielam max do 10 dní od pripísania platby na účet. Ak potrebujete poslať súrne, oznámte mi to, viem sa dohodnúť a poslať aj skôr v rámci svojich možnosti.
ZASIELANIE ZÁSIELOK:
Tovar, ktorý zodpovedá listovej zásielke rozmermi a do hmotnosti 1 kg posielam doporučene 2. triedou Slovenskou poštou
Tovar nad 1 kg posielam ako balík na poštu 2. triedou Slovenskou poštou - tu poprosím tel. číslo, príp.mailovú adresu, kde vám príde SMS správa, alebo e-mail o uložení zásielky na príslušnej pošte.
Ak chcete, aby som Vám balíček poslala inou službou - napíšte mi to!!!!! po dohode sa dá tovar poslať aj iným spôsobom. (1. trieda, kuriér... a pod). Tu bude k uvedenému poštovnému prirátaná navýšená suma o danú službu).
Neposielam bez doručenky (bez nej neviem vyreklamovať prípadnú stratu zásielky a stratu neberiem na svoju zodpovednosť). Neupravujem poštovné a balné - je dané v aukcii a podmienkach predaja!
Ak vydražíte viac aukcii, alebo nakúpite tovar z môjho albumu a zásielka bude mať vyššiu hmotnosť ako bolo predpokladané v uvedenej aukcii, poštovné bude navýšené ! Prosím rešpektujte to!
Do 500 g - 2 eura
Do 1000g - 3 eura
Do 5 kg - 4 eura
+ za každú ďalšiu vyhratú aukiu + 0,30 eur.
Toto platí pri spájaní aukcii, alebo kúpe z albumu (pri kúpe z albumu si nerátam poplatok + 0,30 eur nakoľko to nie je aukcia, ale poštovné bude upravené podľa hmotnosti zásielky).
Prosím rešpektujte cenu poštovného podľa udania a tiež podmienky predaja. Nezjednávajte poštovné po skončení aukcie. Ak máte námietky a chcete sa dohodnúť urobte tak ešte pred potvrdením aukcie - dokážem sa dohodnúť, no nie keď aukcia je uzavretá.
Prihadzujte len keď máte seriózny záujem - príhoz neodstraňujem keď si to len tak rozmyslíte!

TOVAR SI MôŽTE PO DOHODE KÚPIŤ AJ MIMO AUKCIE

Nežiadajte ma o osobný odber - doneste mi, stretneme sa tam a tam - nie som kuriér a z časových dôvodov to nestíham. Pri vydražení viac kusov, prípadne kúpy z môjho albumu účtujem pri jednej zásielke len jedno poštovné, ale podľa pokynov vyššie. Prihadzujete len keď máte záujem.
V prípade nejasnosti v texte draženej veci sa prosím pýtajte, akékoľvek otázky, možno aj menej podstatné, aby nedošlo k nedorozumeniam.
Vrátenie nového tovaru je možné podľa zák.102/2014Zz.
Pri novom tovare poskytujem záruku, Podmienkou je zaslať tovar späť v pôvodnom obale so všetkým príslušenstvom. Pri výmene a vrátení tovaru je poštovné vo vašej úhrade. Rešpektujte to!
Nosený a používaný tovar nie je nový tovar, čo znamená, že má známky používania - chyby a nedostatky opisujem a neposkytujem na používaný tovar záruku. Tovar späť beriem len v prípade, ak sa vyskytne závada, ktorá nie je v aukcii popísaná, alebo dôvod, keď závadu zistite a ja som to prehliadla.
Slušné je napísať, že balíček došiel, ak uznáte za vhodné aj napísať kladné/zá
Podmínky byly naposledy upraveny: 12.12.2018, 22:27
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt