MIMIAUKCE.cz
HELENA B. (chella) ID 32380 100% (142200)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 43 5 1422
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 18.1.2021, 18:34 včera
Oblasť: Púchov
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 0
Skončené aukcie 5562
Úspešné aukcie 2308
Neúspešné aukcie 3254
Usporiadaných aukcií 5562
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 495
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Pekny deň,ďakujem všetkým čo prejavili záujem o moje aukcie.
***Výhercu budem kontaktovať do dvoch dni od skončenia aukcie a poskytnem potrebné informácie ohľadne platby.
***Tovar zasielam až po nabehnutí požadovanej sumy na účet./maximalne 3 dni/
***Na poštu chodim 2x do týždňa.
***Ak mate záujem o moju aukciu a nestihli ste ju potvrdiť,stačí sa ozvať.
+++skor ako prihodite,citajte co drazite a nie potom vypisujete,ze to nechcete a pytate sa info o tovare,to treba robit pred drazenim...zbytocne marite mne a aj druhym zaujemcom aukciu!!!!!!!!!!!
...............................................................................................................................................................
***Na dobierku neposielam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
***Tovar,ktorý ma vačsiu hodnotu,posielam 1.triedou ale s poistenim/zmena od 1.4.2011,vzhladom na zlu skusenost,ze som prisla o tovar a aj o peniaze/.Cena postovneho je vzdy podla tarif slovenskej posty.Kde sa zapocitava vyska postovneho a
aj balneho.
+++Ak sa tovar vydrazi za mensiu sumu,postoven znizujem,az nepatite viac za psotovne ako za vyhru......zbytok postovneho po doruceni balika na adresu vraciam spat na ucet....nezjednavate postovne,nakolko ked budem pytat menej,nikdy mi vyherkyne nedoplatili....ja vzdy rozdiel vratim spat o to nemusite mat obavy.
Prosim o rešpektovanie poštovného, je v nom zahrnuté moje cestovanie kedže nebývam hned v budove pošty...obalky, lepiaca páska, baliaci papier a mzda človeka ktorý sa o aukcie stara.
...............................................................................................................................................................
***Ak platite priamo na ucet v banke prirátajte si ešte k tomu 0.50€,lebo to si strhaju banky za priamy vklad.Kuknite aj ostatne moje aukcie a usetrite na postovnom.

***Ak sa neozvete do troch dní od mojho odkazu,považujem aukciu za neprevzatú,posuvam ju dalej,pišem negativne hodnotenie, info na mimibazar,lebo je tu cim dalej viac ludi,co nemaju asi nic na praci.
***Vyherca,ktory zmari auckiu,cize neozve sa najdlhsie do 3dni je povinny zaplatit zmarenu aukciu.Každý kto draží si musí uvedomiť,že za aukcie platíme.

Prajem príjemné draženia.Hela.

Este sa vopred ospravedlnujem,ak nebudem vyherkyne informovat ohladne prijatia platby a odoslani balicka,nakolko som pracovne vyzatena a nestiham vsetko.Ale hodnotenie sa vzdy snazim napisat,ak niekoho nieco zaujima aj na to sa snazim vzdy
Podmínky byly naposledy upraveny: 21.6.2019, 9:05
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt