MIMIAUKCE.cz
Lucia F. (Ellfa) ID 314686 98.18% (47400)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 54 0 475
Záporné 1 0 1
98.18% - 99.79%
Naposledy 13.7.2020, 14:13 DNES
Oblasť: Bratislava
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 215
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Vítam Vás na mojej aukcii a ďakujem za prejavený záujem o moje vecičky. :-D

Prosím všetkých účastníkov aukcií, aby si tovar aj premerali (miery uvádzam pri každej aukcii), pretože každá značka môže mať trochu odlišnú tabuľku veľkostí. Týka sa to hlavne talianskych a francúzskych značiek, tie môžu byť menšie ako bežné európske značky.

Moje podmienky predaja nie sú výnimočne iné, vlastne sú temer totožné s podmienkami iných predajcov, ale v skratke ich zopakujem.

Tu je mojich desatoro: :-D

1. Po skončení aukcie kontaktujem výhercu, čo najskôr ako to bude možné, najneskôr do 24 hodín.
2. Mailom Vám pošlem inštrukcie k platbe a celkovú sumu s poštovným aj balným.
3. Poštovné a balné doporučene je uvedené pri každej aukcii. Môžeme sa dohodnúť aj na obyčajnom poštovnom, ale len na Vaše riziko.
4. Tovar na dobierku neposielam.
5. Osobný odber nie je tiež možný z časových dôvodov.
6. Tovar posielam hneď po nabehnutí platby na môj účet. Ak potrebujete počkať s platbou, som normálna, napíšte mi, určite sa dohodneme.
7. Tovar je po mne, prípadne po členoch rodiny, takže je buď nový - nenosený alebo veľmi málo nosený. Jeho stav s mierami uvádzam pri každej aukcii. Je čistý, opraný, nesmrdí. Vonia aj nový tovar, v skrini mám umiestnené vonné vankúšiky do bielizníka. Ak má nejakú chybičku krásy, snažím sa ju hodnoverne opísať, prípadne nafotiť. V žiadnom prípade nedávam do aukcie veci, ktoré sú už súce do Humany alebo na handru.
8. Reklamácie prijímam bezodkladne v prípade môjho pochybenia (neuvedené vady a poškodenia, chybné miery, iná farba a pod.) a aj v iných prípadoch Vašej nespokojnosti s tovarom, ale nie po niekoľkých týždňoch alebo mesiacoch. Pri oprávnených reklamáciách vraciam peniaze späť v čiastočnej alebo plnej výške podľa dohody.
9. Po neprevzatí aukcie sa ocitnete v zozname zakázaných účastníkov a dám Vám negatívne hodnotenie, preto si kúpu tovaru radšej tri krát premyslite a raz klikajte. Predídeme tak zbytočným obojstranným komplikáciám.
10. Ak máte nejaké pochybnosti alebo akékoľvek otázky ohľadom draženého tovaru, pred kúpou alebo po kúpe, smelo ma kontaktujte.

Lovu zdar a bavte sa! :-D

Lucia
Podmínky byly naposledy upraveny: 27.8.2016, 19:35
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt