MIMIAUKCE.cz
Adéla Englerová (apea) ID 3068 100% (448300)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 18 0 4485
Záporné 0 0 2
100% - 99.96%
Naposledy 12.7.2020, 18:09 DNES
Oblasť: Rimavská Sobota
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 11
Skončené aukcie 8400
Úspešné aukcie 7093
Neúspešné aukcie 1307
Usporiadaných aukcií 8411
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 622
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI ZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Dobry den,

dakujem,ze ste sa zucastnili mojich aukcii a vyhercom gratulujem k vyhre.
Po ukonceni aukcie sa vyhercovi ozvem najneskor do 48 hodin.
Kazdy, kto si vyhru neprevezme, dostava odo mna negativne hodnotenie, kedze podmienky aukcii su jednoznacne.
Tovar na reklamaciu beriem spat len v pripade, ze by ste zistili, ze prisiel poskodeny alebo pokazeny. To sa týka aj šiat vydražených v aukcii. v prípade, že Vám nesedia alebo sa Vám nepáčia, nie je možné ich vrátiť.
Reklamaciu akceptujem do 5 dni od dorucenia k Vam.
Otazky o tovare sa pytajte pocas aukcie. Na otazky az po aukcii neodpovedam a za neprebratie tovaru davam negativne hodnotenie.
Balicky posielam zvycajne raz do tyzdna, najcastejsie v piatok rsp. v sobotu, na MMB aj MMA a tiež v sprave k vyhre o aukcii, mam vzdy zverejneny aktualny datum zasielania balickov. Ak Vam to nevyhovuje, nedrazte.
V pripade, ze k poskodeniu zasielky doslo z viny posty, tovar spat neberiem. Radsej vopred poziadajte o jeho zaslanie ako krehke alebo poistene.
Pri zasielani penazi po reklamacii vraciam spat iba sumu, za co bola vec vydrazena, bez postovneho !!!
Na dobierku neposielam. Balicky posielam DOPORUCENE, kvoli opakovanym stratam zasielok zo strany posty.
O sumach za postovne nevyjdenavam. Udana sadzba je zaklad. Ten neznizujem, nedohadujem sa. Ak chcete nadstandard, da sa samozrejme priplatit.
Z casovych dovodov OSOBNY ODBER NIE JE MOZNY a odosielanie uhradenych balickov, ku ktorym mi bola dorucena aj adresa je v sobotu. Dakujem za pochopenie.

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy. Podľa zák. 102/2014 Z.z tak môže učiniť do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpením spotrebiteľa od zmluvy sa zmluva od začiatku zrušuje a predávajúci prevezme tovar späť. Spotrebiteľ je povinný predávajúceho vopred informovať o tom, že zasiela tovar späť - emailom, v opačnom prípade, zásielka nebude prevzatá. Zásielka tiež nebude prevzatá, ak ju spotrebiteľ zašle na dobierku. Predávajúci vráti spotrebiteľovi zaplatenú cenu za tovar, alebo preddavok v lehote do 15 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ. V prípade, že ste už tovar prevzali zašlite ho späť na kontaktnú adresu, nie však na dobierku. Tovar prevezmeme späť len v prípade, ak je v pôvodnom nepoškodenom obale, nepoškodený a nepoužitý a kompletný vrátane všetkého príslušenstva a pod. Ak nedodržíte tieto podmienky odstúpenie od zmluvy bohužiaľ nebudeme môcť akceptovať.
Odstúpenie od zmluvy je možné len u nového tovaru. Na použité veci sa toto nevzťahuje.

UPOZORNENIE!!!
Posielajte mi vzdy v odkaze adresu a tiez, ak nesedi meno vyhercu aukcie, adresata rsp. platitela, tak mi to laskavo oznamte. Lebo nie som vestec,aby som vedela priradovat neidentifikovatelne platby s roznymi menami. Spomalujete tak odoslanie balicka.
A najlepsi su ti, ktori sa potom vyhrazaju negativnymi hodnoteniami, hoci oni neracili uviest veci na pravu mieru. Dakujem za pochopenie.

IČO: 46615946
Podmínky byly naposledy upraveny: 4.9.2015, 8:19
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt