MIMIAUKCE.cz
Nikola H. (Nikola H.) ID 273124 100% (507000)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 588 126 5071
Záporné 0 0 1
100% 100% 99.98%
Naposledy 19.5.2024, 12:34 DNES
Oblasť: Levice
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 13
Skončené aukcie 8663
Úspešné aukcie 2946
Neúspešné aukcie 5717
Usporiadaných aukcií 8676
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 6149
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 370
Prihodení za posledný týžděň 75
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Ďakujem vám za zúčastnenie sa na mojej aukcii a gratulujem vám k výhre. Po skončení aukcie sa vám ozvem a dohodneme sa na platbe. Na poštu chodím, ako sa mi podarí.. Snažím sa posielať balíčky 1x do týždňa, keď sa ich nakopí viac. Na platbu čakám 3 pracovne dni, potom tovar posúvam ďalej a píšem negatívne hodnotenie. Pripadne po dohode čakám dlhšie. Pokiaľ sa chcete zúčastniť ešte ďalších aukcií, ktoré končia v iný deň, s odoslaním balíčka počkám, len mi to musíte oznámiť.

Na outletový tovar, ktorý predávam sa nevzťahujú bežné podmienky reklamácie, takže pokiaľ sa Vám niečo roztrhne alebo pokazí po pár mesiacoch nosenia, žiaľ, ja za to zodpovednosť nenesiem a nevraciam peniažky.

Tovar neberiem naspať! Pozorne si prečítajte popis tovaru a miery! Peniaze nevraciam!!
NA DOBIERKU NEPOSIELAM. PRIHODENIA NEODSTRAŇUJEM, preto si rozmyslite Vaše prihodenie.

Kupujúci po vyhraní aukcie je povinný zaplatiť výslednú sumu + poštovné. Z tejto sumy nespustím nakoľko si sumu určujete sami a poštovné je vždy určené. Pri viacerých vyhratých aukciách platí vždy to najvyššie poštovné! Logicky ale, keď je váha balíka vyššia, ako bolo uvedené poštovné, poštovné sa k tomu prispôsobí! A tiež balné!!

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za ktorú nemienim niesť zodpovednosť! Ak napriek tomu chcete tovar poslať obyčajne, beriete na seba všetku zodpovednosť a pri strate balíčka ja nenesiem žiadnu zodpovednosť. Na prianie zákazníka pošlem aj 1 .triedou, za príplatok 0,80 Eur (ak to má odísť ešte v daný deň). Ak inokedy, keď sa mi dá, tak podľa cenníka pošty.

Ak bude poštovné vyššie podľa váhy, ako je celkové poštovné a balné, vyzvem Vás k doplateniu.

Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,30€ navyše, tiež pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,30 €, keďže nie sú zadarmo a tiež balné podľa veľkosti balíka cca 0,30-0,60 eur. Ďakujem za pochopenie.

Dražiť môžete týždeň, potom nastupuje nové kolo draženia! (ak chcete dražiť dlhšie, treba vyplatiť a môžete pokračovať). Nemôžem veci doma držať do nemoty. Ďakujem za pochopenie.

Prosím všetky moje dražiace pri platbe udávajte do poznámky Vaše meno bez toho neviem platbu priradiť. Ako VS vaše ID.

Na kúpu ponúkaného tovaru sa nevzťahuje záručná doba!

Prosím,aby dražili len vážni záujemcovia, ktorí akceptujú moje podmienky.
Osobný odber nie.
Ďakujem!
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.5.2024, 18:20
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu