MIMIAUKCE.cz
Mária G. (mriag9) ID 268130 100% (3000)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 1 0 31
Záporné 0 0 1
100% - 96.88%
Naposledy 28.2.2021, 13:40
Oblasť: Nové Zámky
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 0
Skončené aukcie 136
Úspešné aukcie 31
Neúspešné aukcie 105
Usporiadaných aukcií 136
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 118
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 1
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Ďakujem za zúčastnenie sa na mojej aukcii a gratulujem vám k výhre.Po skonćení aukcie sa vám ozvem a dohodneme sa na platbe,keď mi prídu peniaze na úćet hneď odosielam balíček .Na platbu čakám 3 pracovne dni,potom tovar posúvam ďalej a píśem záporné hodnotenie.Pokiaľ sa chcete zúčastniť ešte ďalších aukciíí, ktoré končia v iný deň s odoslaním balíčka počkám len platbu poprosím aj tak uhradiť do 3 dní...Nemám problém poslať aj na dobierku.
Na outletový tovar, ktorý predávam sa nevzťahujú bežné podmienky reklamácie, takže pokiaľ sa Vám niečo roztrhne alebo pokazí po pár mesiacoch nosenia, žiaľ ja za to zodpovednosť nenesiem a nevraciam peniažky
Tovar neberiem naspať!pozorne si prečítajte popis tovaru a miery!
.Kupujúci po vyhratí aukcie je povinny zaplatit výslednú sumu + poštovné.
Balicek posielam po pripisani peniazkov na môj ucet pri platbe prosim uvadzajte ako variabilny symbol svoje ID a do poznamky napiste vase meno - poslem aj na dobierku v pripade ze mi dopredu zaplatite cenu postovneho ostatok cenu za tovar pri prevzati balicka !!!

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za ktorú nemienim niesť zodpovednosť!
Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,20€ navyše, ak musím použiť už väčšiu obálku a tiež takmer pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,20 €, keďže nie sú zadarmo a aukcie od 1 € končia ako končia, väčšinou výhodne hlavne pre zákazníka, nemám si prevádzkové náklady ako zahrnúť do ceny. Ďakujem za pochopenie.
na prianie zákazníka pošlem aj 1 .triedou, za príplatok 0,80 Eur

Budem však odporúčať ZÁSIELKY od hodnoty 13 EUR PRIPOISŤOVAŤ, po tomto upozornení nepreberám zodpovednosť za stratu balíčka vinou pošty a po uznaní reklamácie vyplácam na účet zákazníka maximálne 13 EUR, ktoré slov. pošta uzná v reklamačnom konaní!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 20.6.2017, 19:59
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt