MIMIAUKCE.cz
Michaela M. (MisiatkoJurik) ID 266991 100% (161300)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 220 34 1613
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 17.5.2021, 18:55 včera
Oblasť: Žilina
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 0
Skončené aukcie 5758
Úspešné aukcie 2794
Neúspešné aukcie 2964
Usporiadaných aukcií 5758
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 360
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 61
Prihodení za posledný týžděň 21
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI ZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Dobrý deň prajem, vitajte v mojej aukcii.

Tovar, ktorý ponúkam je poväčšine nový kúpený v zahraničí. Pokiaľ sa jedná o značkové veci, vždy je to originál, ručím vrátením peňazí. :)
V dražbe ho ponúkam z nasledovných dôvodov:
1, Ćlovek poväčšinou rodinný príslušník, ktorý ho chcel ho už nechce.
2, Tovar nesedí, veľkosť alebo farba nie je pre dotyčnú osobu dobrá
3, Bolo kúpených viac vecí v rovnakej veľkosti a po uvážení nejaké posúvame ďalej

Druhá kategória tovaru sú detské veci. Sú po príslušnikoch našej rodiny (moje deti, alebo deti mojich súrodencov). U každej veci je podrobný popis, v prípade nejakých chybiek aj detailné foto.

Tretia kategória sú veci nosené mnou alebo ďalšími dospelými rodinnými príslušníkmi. Pri každej veci je podrobný popis o stave a takisto detailné foto v prípade nejakých závad.

Vzhľadom na to, že všetky veci boli kúpené pre osobnú spotrebu, nedávame na ne záruku a neprijímame reklamácie, preto si pred vsádzaním premyslite, či tovar chcete. Ak máte akékoľvek otázky, rada Vám odpoviem. PRÍHOZY NERUŠÍM!

Tovar posielam ako doporučenú zásielku 2.triedy vždy do 3-10 pracovných dní po obdržaní platby. V prípade, že je obdržaná v piatok, tak posielam najskôr v pondelok. Ak z nejakých dôvodov toto nemôžem splniť, určite Vás budem bezodkladne informovať. Nie vždy mám čas poslať info o odoslaní, preto sa prosím neváhajte na Vašu zásielku spýtať.

V prípade, že dražíte viac vecí, ponúkam kombinované poštovné a balné, preto ma prosím neváhajte kontaktovať. V prípade, že po skončení dražby chcete pokračovať v dražení aukcií, ktoré končia neskôr, prosím kontaktujte ma - avšak predlžovať draženie o viac ako týždeň som ochotná len u účastníkov s veľa pozitívnymi hodnoteniami. Maximálne som ochotná predĺžiť dobu o 2 týždne od skončenia prvej aukcie.

V prípade, že aukcia skončí neúšpešne a Vy máte o ponúkanú vec záujem, neváhajte ma kontaktovať, určite sa dohodneme k spokojnosti oboch strán.

Posielam aj ako obyčajnú zásielku na Vašu vlastnú žiadosť, avšak na Vaše riziko a bez garancie vrátenia peňazí v prípade straty. Pri strate zásielky pošta prepláca len určitú sumu (okolo 12 eur), preto drahšie zásielky doporučujem pripoistiť. V prípade záujmu o poistenie ma prosím kontaktujte a prekalkulujeme poštovné a balné.

Poštovné a balné zahŕňa aj sumu za usporiadanú aukciu,náklady na dopravu na poštu a balenie zásielky. Ďakujem za pochopenie.

Príjemné draženie Vám prajem.:-)
Michaela

PS: V prípade Vašej spokojnosti ocením Vaše hodnotenie, v opačnom prípade ma prosím bezodkladne informujte, aby ste vec poriešili. ĎAKUJEM!
Podmínky byly naposledy upraveny: 5.11.2020, 17:05
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt