MIMIAUKCE.cz
želka j. (sinderelka) ID 250907 100% (89900)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 31 1 900
Záporné 0 0 1
100% 100% 99.89%
Naposledy 25.6.2019, 18:09 DNES
Oblasť: Žilina
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 4
Skončené aukcie 7895
Úspešné aukcie 2002
Neúspešné aukcie 5893
Usporiadaných aukcií 7899
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 334
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI ZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
************POZOR OZNAM *** POZOR OZNAM*************************

Prosím všetkých mojích zákazníkov, aby mi spolu s adresou písali aj telefonné číslo !!! Ide hlavne o ,,balíky na poštu,, Balíčky odosielam cez EPH a telefonné číslo je povinný údaj, s pošty vám príde sms, nie žltý lístok! Takže pokiaľ vaše číslo nebudem mať dám tam vymyslené a budete zbytočne čakať na oznam od poštárky, a tým aj dlhšie čakáte na balík. Ja vám to pripomeniem ke´d posielam podklady k platbe, potom už nie, lebo nato nemám čas, preto prosím aby ste si to skontrolovali vo vlastnom záujme. Ďakujem

*********************************************************************************************
Milé zákazníčky, ďakujem za účasť na mojích aukciách, o výhre v aukcií Budem informovať do 3 dní. Zvyčajne je to hneď ale pre prípad, že by som nebola doma, a nestihla hneď odpísať.

Na platbu čakám maximálne 3 dni, potom posúvam tovar ďalej, bez toho aby som Vás informovala, a taktiež máte zakázaný prístup k aukciám, a negatívne hodnotenie. Pokiaľ treba s platbou počkať dajte mi to vedieť ešte pred skončením aukcie,alebo hne´d po jej ukončení!!! pri platbe vždy udávajte variabilný symbol a do poznámky meno, bez tohto neviem platbu prideliť, nakoľko veľa krát mám viac takých istých platieb, a odoslanie balíčka sa zbytočne predĺži.

Balíčky odosielam do 7 dní OD PRIJATIA PLATBY !!! POZOR ak posielate platbu s inej banky ako uvediem číslo účtu, prevod niekedy trvá aj 3 dni, balík posielam do 7 dní, až keď sú peniaze na účte, nie vtedy keď napíšete, peniaze som poslala... berte do úvahy, taktiež keď príde platba napríklad vo štvrtok poobede, tak mi nepíšte v pondelok ráno, kde máte balík,prečo nieje odoslaný...... keď vo štvrtok prišli peniaze a sú to 4 dní. Cez víkendy je u nás pošta zatvorená, a preto sa balíky nedajú poslať!!! Prosím rešpektujte to. V prípade, že balíček potrebujete súrne, dajte mi to vopred vedieť aby som vedela zariadiť dopravu na poštu.

Keď mám veľa balíčkov na odoslanie, nie vždy stíham aj napísať správu o odoslaní, ke´d mi napíšete podám správu či je odoslaný, prípadne podacie číslo balíčka.... stačí len napísať.

Keďže si pošta opäť zmenila podmienky odosielania, je nutné uvádzať EMAILOVU ADRESU aj TELEFÓNNE ČÍSLO. Preto Vás prosím, aby ste mi tieto údaje AUTOMATICKY PÍSALI spolu s adresou !!!! Poštovné je vždy uvedené pri aukcii, je doporučene a na poštu (lacnejšie). Pokiaľ si želáte poslať balíček ,,na adresu, treba mi to dať vedieť, ale vtedy je poštovné vyššie!!!! S potvrdením aukcie, súhlasíte aj s výškou poštovného ! Balíčky posielam aj obyčajnou poštou, ale na vašu zodpovednosť, nakoľko keď balíček odošlem nemám od toho doklad a neviem ho ani odsledovať.

Tovar v aukciách je zvyčajne všetko nový tovar, ak je niektorý použitý je to tam napísane. Všetko sa snažím opísať, pomerať,odfotiť, pozor niektoré farby vecí, obliečok... môžu mať v skutočnosti málinko odlišnú farbu ako v skutočnosti, nakoľko každý počítač ma aj iný jas farieb, tak nejaká odlišnosť môže byť, s tým ale treba rátať, preto sa radšej spýtajte, nestáva sa to často ale niekedy sa taká vec vyskytne , ak máte nejaké otázky( rozmery, zloženie materiálu....) pýtajte sa ešte pred skončením aukcie. Čo sa týka reklamácie tovaru, tovar späť neberiem! Ak by ste ho chceli vymeniť za niečo iné, je to možné, ale poštovné si hradíte vy na vlastné náklady. Výmena tovaru je možná len vtedy, ak má nejakú chybu, že by som si ju ja nevšimla, vtedy tovar vymením okamžite, v prípade že mám ešte taký istý tovar, vymením ho za nový kus. Peniaze vraciam späť len prípade že rovnaký tovar už nieje!!!!!!!!

Nie vždy keď som tu prihlásená som tu ja, môže tu byť aj moja sestra a ona na správy neodpovedá, tak sa nehnevajte, ak vám hneď neodpíšem a budem prihlásená.

Ak by ste mali záujem o nejaký tovar aj mimo aukcie, alebo ste aukciu nestihli
je možné si ho zakúpiť, stačí len napísať, no pri niektorom tovare je bežná cena vyššia ako je ponúkaná v aukciách, tak s tým treba rátať.

Pozor !!! prihodenia na aukciách neruším, preto si rozmyslite či máte o danú vec záujem. !!! Výhovorky typu: ,,nesedí mi rozmer,,farba, tvar....ma nezaujímajú!. Keď aukciu potvrd
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.3.2019, 15:25
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt