MIMIAUKCE.cz
Agáta Á. (AK) ID 23279 100% (255800)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 510 97 2566
Záporné 0 0 8
100% 100% 99.69%
Naposledy 3.7.2020, 19:54 včera
Oblasť: Nové Zámky
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 40
Skončené aukcie 10526
Úspešné aukcie 4747
Neúspešné aukcie 5779
Usporiadaných aukcií 10566
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 904
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 15
Prihodení za posledný týžděň 2
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Milé dámy- maminy-zákazníčky-výherkyne, milí páni-zákazníci-výhercovia...
Ďakujem Vám, že ste nahliadli a vybrali si aj z mojej ponuky. Dúfam, že veci, ktoré si odo mňa práve kupujete sa Vám budú páčiť a zároveň splnia svoju funkciu. Pred potvrdením sumy si prosím pozorne prečítajte podmienky a, resp. pred potvrdením sumy sa radšej pýtajte a komunikujte. Prihodenia neodstraňujem.
Môže sa stať, že je váš monitor inak nastavený a farby môžu s reálnymi skresľovať, fotografie robím zásadne len pri dennom svetle s kvalitným fotoaparátom.

PLATBA ZA TOVAR:
Po ukončení Vás budem kontaktovať podľa možností, max však do 48 hodín, nakoľko som maminou dvoch detí a niekdy nestíham.
Platbu môžete zrealizovať buď bankovým prevodom na môj účet - upresním mailom. Ak nemáte inú možnosť úhrady, ako prevodom, je možný aj priamy vklad - pripočítajte si prosím k sume poštovného, ešte 0,50€ naviac, čo je manipulačný poplatok banky za prieme vklady, ktoré mi potom banka na konci mesiaca účtuje. V informačnom maily ohľadom výhry vás budem žiadať aj o adresu doručenia. Pri platbe je dobré ak je uvedený aspoň jeden údaj pre ľahšie identifikovanie nabehnutých € - VS vaše ID, alebo
ŠS číslo výhry-, alebo do poznámky napíšte vaše meno.
Pri výhre viac ako dvoch aukcií je možné samozrejme zásielku poslať v jednom balíku, za každú vyhranú aukciu sa účtuje + 0,50€-1,00€ k poštovnému, závisí od celkovej gramáže balíka. Prosím, neurčujte si poštovné a balné sami pri výhre viacerých aukcií.
Po avíze od vás ohľadom platby a adresy tovar okamžité zabalím. Na vaše avízo čakám 3 pracovné dni, potom píšem znova. Ak nereagujete ani na tretí odkaz, píšem negatívne hodnotenie ohľadom zmarenej .
Dobierkou neposielam kvôli zlým skúsenostiam, tovar nebol prevzatý v lehote uloženej na pošte, prišla som o výšku poštovného a musela som platiť poplatok za neprevzatie a vrátenie zásielky.

POSIELANIE VECÍ:
Tovar zasielam Slovenskou poštou, cenník je podľa hmotnosti tovaru a podľa platného cenníka + k poštovnému si účtujem aj balné a prepravné, potvrdenou sumou tým pádom súhlasíte aj s určenou výškou poštovného.
Je možné zaslať zásielku aj ako obyčajný list, ale to už na vaše vlastné riziko, nakoľko nie je k dispozícii doklad o zásielke, len doklad o zaplatení poštovného, to znamená že za stratu nezodpovedám. V tomto prípade výherca nemá nárok na vrátenie peňazí za výhru + poštovné a nemá nárok ani na odoslanie novej zásielky.
V prípade zaslania zásielky balíkom, ak si vyberiete zaslanie balíka na poštu, je potrebné uviesť aj telefónny kontakt. Ak neuvediete, píšem pre poštu, aby vám zaslala info o uložení zásielky na váš e-mail. Niektorým to však hádže do spamu a potom píšu, že ani po viac ako dvoch týždňoch nemajú zásielku.
Po nabehnutí sumy na účet okamžite odosielam zásielku a píšem aj hodnotenie. Na poštu chodím podľa možností, no pravidelne každý utorok a v piatok, takže platby nabehnuté do utorka rána posielam v utorok poobede a platby nabehnuté do piatka ráno posielam piatok poobede.

Ďakujem že ste si prečítali podmienky a a prajem pekný deň a draženie...

AK
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.6.2020, 18:49
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt