MIMIAUKCE.cz
Marianna Ť. (trinityx) ID 215237 100% (71900)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 27 22 720
Záporné 0 0 1
100% 100% 99.86%
Naposledy 27.9.2022, 18:45 včera
Oblasť: Prešov
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 9
Skončené aukcie 1255
Úspešné aukcie 556
Neúspešné aukcie 699
Usporiadaných aukcií 1264
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 829
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Dobrý deň,

ďakujem za záujem o moje aukcie.

Po ukončení aukcie sa ozvem najneskôr do troch pracovných dní. Vašu odpoveď a platbu očakávam rovnako do troch pracovných dní od môjho odkazu.

Balíčky posielam doporučene 2. triedou bez poistenia.

Na dobierku neposielam.

Poštovné a balné zahŕňa nielen samotné poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty ale aj náklady na plastové, bublinkové a iné obálky, ktoré nie sú najlacnejšie, berte to prosím na vedomie a nezjednavajte.

Ak potrebujete tovar súrne , príp. chcete ho poslat 1. triedou, informujte ma vopred pred úhradou. Je neseriózne ak zaplatíte poštovne za 2. triedu a potom chcete poslať balik 1. triedou.

Vydražený tovar neberiem späť, preto sa radšej pýtajte na ďalšie detaily, ktoré Vás zaujímajú a nie sú uvedené v opise predmetu aukcie (samozrejme pred ukončením aukcie a Vašim prihodením). Na Vaše otázky rada odpoviem.Tovar sa snažím popísať čo najpresnejšie a v žiadnom prípade nezavádzam kupujúcich. Rovnako seriózny prístup očakávam aj od Vás.

Prosím zúčastňujte sa aukcií len ak máte o tovar skutočný záujem, za aukcie sa totiž platí a tiež ma to stojí nejaký čas. Rovnako ma zbytočne oberá o čas keď musim opakovane žiadať o Vašu odpoveď a úhradu. Tiež som zaneprázdnená ale svoje záväzky si plním. Na aukciach nepodnikam, preto podobné výhovorky neakceptujem.

Na MMA predávam väčšinou vecičky zakúpené tu na MMA, ktoré mi nesadli, prip. veci, ktoré už nevynosím, ale sú vo výbornom stave. Výherca je povinný vydražený tovar prevziať a zaplatiť, výhovorky ani ospravedlnenia neakceptujem a píšem negatívne hodnotenie.

Prosím píšte mi výlučne cez MMA.

Príjemné nakupovanie. Marianna
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.2.2019, 13:47
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt