MIMIAUKCE.cz
maria h. (81majocka) ID 201950 100% (125000)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 21 0 1250
Záporné 0 0 0
100% - 100%
Naposledy 5.4.2019, 8:49
Oblasť: Levoča
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 909
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Kedže sa mi tu mnočia problemove situacie pristupujem k zmene podmienok predaja !!!! MILÉ KUPUJÚCE, KUPUJÚCI ,

V PRVOM RADE VÁM ĎAKUJEM ZA ÚČASŤ NA MOJICH AUKCIÁCH

V prípade akýchkoľvek nejasností ma prosím kontaktujte cez mmb alebo mailom,

Všetko čo tu predavam predávam sebe, kamarátkam aj rodine, snažím sa pravdivo opísať skutočný stav.ale ak mate nejake otazky pytajte sa pred ukoncenim aukcie,prosim nie po ukonceni aukcei!!!

PLATBA
Výhru posielam po nabehnutí platby na účet . Po ukončení aukcie sa snažim výhercovi ozvať najneskôr nasledujúci deň.v pripade nejakeho problemu ( napr,ze som
mimodomova ) vas budem urcite kontaktovat aj ohladom uhrady ,taktiež baličcka aj ked nie presne v stanovenom termine,no stane sa :)

POSTOVNE

V poštovnom je zahrnutý poplatok za .balne a postovne,pristupim na dohodu ale len pri registrovanych kupujucich a s dobrym hodnotenim !!!! Na dobierku poslem len vo vynimočnom pripade !!! ..........obyčajne taktiež neposielam jedine na vlastnu zodpovednost !!

ODOSIELANIE najneskor do troch dni po nabehnutí platby na ucet ak mi to pracovne povinnosti nedovolia snazim sa to poriesit k spokojnosti oboch stran.
Info o odoslaní neposielam /nestíham/ ale - nie je problém sa informovať o odoslaní balíčka, prípadne ak by sa Vám zdalo, že čakáte dlhšie samozrejme ozvite sa mi prosím ( pošlem info kde práve balíček je (či u mňa doma, alebo na pošte )


REKLAMACIA
Upozorňujem, že kupujete na vlastné riziko - t.j. ak nesadne veľkosť -napr. strihom, veľkosťou, vecičky môžete posunúť dalej na predaj záujemcovi pred Vami, prípadne cez inzerát. Naspäť veci z tohto dôvodu neberiem, nakoľko miery sú uvedené v texte - ak nie je niečo jasné, treba sa informovať vopred! Všetko je - na dohode medzi nami, konkrétnej situácii - a hlavne úrovni komunikácie !!!!...Vyhradzujem si pravo zrušit aukciu bez udania dovodu a taktiež pri nepeknom jednani,špekulovani aukciu konkretnej osobe odobrat a posunut dalej,o com samozrejma budem informovat dotknutu osobu,avšak či dam zle hodnotenei vzdy podla konkretnej situacie zvažim !!!

Môže sa stať, že niečo prehliadnem a tovar potom nezodpovedá opisu, v tom prípade sa treba ozvať , poslať foto, opísať problém a spoločne situáciu riešiť ako rozumní ľudia. Až po ukončení obchodu hodnotiť spoluprácu.

Ďakujem za prečítanie a prajem príjemné draženie!
Moje cislo uctu pre prippad 0522867453/0900 alebo IBAN SK7509000000000522867453 dakujem
Nakolko pracujem mimo SR balicky mi posiela rodina,ak nahodou chtiac ci nechtiac dojde k omylu ,prosim o pochopenie a porozumenie nevybavujte si to somnou cez hodnotenie ale cez email,ci tu na mma,ochotne danu vec poriesime bez akychkolvek vybavovaciek cez hodnotenie dakujem Majka
Podmínky byly naposledy upraveny: 19.6.2017, 15:56
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt