MIMIAUKCE.cz
Silvia T. (silvuskat) ID 18024 100% (406400)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 34 0 4069
Záporné 0 0 5
100% - 99.88%
Naposledy 30.5.2024, 18:26
Oblasť: Stupava
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 3105
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Milí nakupujúci!

Som rada, že máte záujem o moje vecičky na mojich aukciách!

V prvom rade, by som Vás chcela upozorniť, aby aukciovali len tí, čo majú VÁŽNY ZÁUJEM o minimálnu sumu, akú som nahodila, ktorá sa každým prihodením zvyšuje, a aby ste si každé prihodenie o zvýšenú sumu dobre rozmysleli!! Každú vec sa snažím čo najreálnejšie popísať skutočnému stavu.
Keď máte nejaké otázky PÝTAJTE SA SKôR ako prihodíte sumu!!

V druhom rade, chcem upozorniť na to, že ku každej vyhratej aukcii SI PRIRATÁVAM SUMU 0,25€. Takže ten, kto vyhral u mňa viac aukcií, nezvyšuje sa len suma poštovného podľa váhy, ale aj za počet vyhratých aukcií. A KU KAŽDÉMU POŠTOVNÉMU + 0,20€ za BALNÉ.
Balíčky posielam AKO DOPORUČENÝ LIST 2.TRIEDOU do 1000g, potom ako balík na poštu 2.triedou, podľa taríf Slovenskej pošty, vyjde to lacnejšie...
Som ochotná SA AJ DOHODNÚŤ na inom poštovnom, teda obyčajnom, NA ZODPOVEDNOSŤ KUPUJÚCEHO!!
Inak suma uvedená na danej aukcii je už celková. Týka sa to iba viac vyhratých aukcií, aby ste neboli šokovaní, že sa aj cena za poštovné dvíha. Takže opakujem, že za každú vyhratú aukciu si priratúvam sumu 0,25.
AK, BALÍČEK NEPRÍDE DO 5 DNÍ, od môjho odoslania, čo vám napíšem do mailu, kedy balík odosielam, prosím, aby ste ma kontaktovali.

Výhercu kontaktujem väčšinou až na druhý deň, kde napíšem cez odkaz údaje k platbe: číslo účtu IBAN a celkovú sumu, ktorú očakávam do 3 pracovných dní. Do poznámky, prosím, píšte Vaše priezvisko!! VS môžte udať Vaše ID. Ak mi suma nenabehne do týždňa, a ani sa ma nesnažíte kontaktovať, dávam automaticky negatívne hodnotenie!!
Dohodnúť sa vždy dá. Ak nemáte momentálne peniažky, kľudne s platbou počkám, len o tom musím vedieť. Kontaktujte ma cez ODKAZY na mimiaukcii.
Snažím sa na odkazy reagovať čo najskôr, ale nie vždy sa to dá. Predsa mám dve deti, prácu, môže prísť aj choroba, alebo niečo iné.... Tak prosím o strpenie!!
Po nabehnutí peniažkov na môj účet, posielam balíček väčšinou na druhý deň, stane sa, že aj v ten deň, ale vždy dám vedieť.

Prosím ešte, ak nie ste s tovarom spokojní, vždy si to najprv prekonzultujme cez odkazy (maily), vyriešme daný problém a až potom prosím hodnotenie!!
Ak ste s tovarom spokojní, prosím, aby ste si chvíľočku našli a napísali mi aj hodnotenie!!


ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE!!

A PRAJEM PRÍJEMNÉ DRAŽENIE!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 26.7.2022, 17:28
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu