MIMIAUKCE.cz
Denisa Dianová (denka8) ID 14811 100% (999500)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 617 109 9995
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 22.1.2018, 22:49 DNES
Oblasť: Banská Bystrica
Firma: DELUX FASHION s.r.o.
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 126
Skončené aukcie 39945
Úspešné aukcie 24230
Neúspešné aukcie 15715
Usporiadaných aukcií 40071
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 1294
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 2
Prihodení za posledný týžděň 1
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
DOVOLENKA 28.7.17 - 8.8.17
Ďakujem krásne za prejavený záujem. Prosím dražte iba vtedy, ak máte skutočne seriózny záujem o danú vec. Ak máte nejaké otázočky, rada odpoviem.
Po vyhratí aukcie sa s Vami skontaktujem maximálne do 24 hodín a pošlem údaje k platbe. Poprosím čo najskôr mi odpísať a poslať adresu, kam balíček zaslať. Počkám maximálne 5 dní. Som ochotná s platbou počkať, ale musíme sa dohodnúť.

Balíčky posielam 2x týždenne - v pondelok a štvrtok vždy ráno.
Z časových dôvodov nedávam info o odoslaní balíčka, ak mi však napíšete a budete chcieť info o zaslaní balíčka, rada odpoviem.

K poštovnému toľko, že pri vyšších sumách dávam na výber tovar odoslať doporučene alebo ako poistenú zásielku. Je na Vás aký spôsob si vyberiete...ak mám uvedenú iba službu doporučene, stačí napísať a ja tovar za poplatok odošlem ako poistený balík...pri odoslaní doporučenou zásielkou neručím za stratu, ja naozaj nemôžem za to, ak sa na pošte stratí list, čo sa občas aj stáva, vtedy pošta vyplatí sumu 12€. Pri poistenej zásielke pošta v prípade straty vyplatí celú poistenú sumu.
Na dobierku neposielam.

UPOZORNENIE!!!
Aukcie od eura si prosím poriadne premyslite či potvrdíte, pokiaľ Vám nie je niečo jasné, pýtajte sa predtým ako prihodíte, tiež merajte prosím, preto tie rozmery sú tam...tým, že sú aukcie od eura, takmer vždy je aj cena relatívne nízka, čo Vás isto poteší, ale prosím vždy dražte s rozvahou, pretože takýto tovar za Vami určenú cenu, neberiem spať. Ďakujem za pochopenie.

Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,20€ navyše, ak musím použiť už väčšiu obálku a tiež takmer pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,20 €, keďže nie sú zadarmo a aukcie od 1 € končia ako končia, väčšinou výhodne hlavne pre zákazníka, nemám si prevádzkové náklady ako zahrnúť do ceny. Ďakujem za pochopenie.

Aukcie od eura: Poprosím Vás o rešpektovanie danej sumy prihodenia a pri porušení výšky si vyhradzujem právo na jeho odstránenie.

OSOBNÝ ODBER nie je možný, keďže pracujem doma a nemám na to vytvorené podmienky, aby som Vás vybavovala v mojej domácnosti, tiež je to moje súkromie, ja neruším Vaše, preto si nedám zasahovať do môjho :-) Verím, že to chápete :-)

Ďakujem, že ste dočítali do konca :-) budem sa na Vás tešiť :-)
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.7.2017, 0:14
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt