MIMIAUKCE.cz
Lucia S. (Lili30) ID 135214 100% (74300)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 43 0 745
Záporné 0 0 2
100% - 99.73%
Naposledy 21.6.2024, 22:14 včera
Oblasť: Košice
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 919
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Ďakujem, za účasť na mojej aukcii.
Po skončení aukcie Vás budem kontaktovať. Ak do troch dní od skončenia aukcie nebudete reagovať na môj kontaktný e - mail a ani na moju opätovnú výzvu, budem nútená udeliť negatívne hodnotenie. Tym, ze na moju aukciu prihodite, zavazne potvrdzujete Vas zaujem o dany tovar aj s vyskou postovneho. O vyske postovneho nezjednavam, je sucastou ceny produktu.
Zlavu z postovneho Vam viem dat, po vzajomnom dohovore, len v pripade, ze zakupite tovar z viacerych aukcii, v ziadnom pripade neodpustam cele postovne. Ak by sa vyskytli nejaké problémy s platbou, hneď ma informujte, vždy sa dá dohodnúť, aby sme sa vyhli nedorozumeniam. Po pripísaní vydraženej sumy na môj účet pošlem obratom balík. Pri úhrade do poznámky napíšte vaše meno, pri hotovostnom vklade prosím prirátať 1,00€ manipilačný poplatok banky. Ak máte záujem o poistený balík, napíšte mi a dohodneme sa na konečnej cene. Vo výške poštovného je zahrnuté aj balné, nakoľko tovar odosielam v baliacom papieri alebo v plastových obálkach, ktoré tiež nakupujem. V prípade, že vyhráte 2 a viac vecí, ma prosím na to upozornite, poštovné vám upresním. Samozrejme sa riadim cennikom posty.Tovar sa snažím podrobne opísať. Vždy uvádzam veľkosť, akú udáva výrobca a skutočné rozmery. Ak Vám niečo nie je jasné, rada odpoviem. Ak o danú vec nemáte záujem tak neprihadzujte, aby nevznikli zbytočné problémy. Peniaze za vydražený alebo zakúpený nový tovar nevraciam. Takisto zdôrazňujem, aby ste tovar o ktorý máte záujem premerali, nakoľko už odoslaný tovar neberiem späť !!! Pri neprebratí aukcie dávam automaticky negatívne hodnotenie. Za stratu a oneskorené dodanie balíku zapríčinené poštou nezodpovedám.
Na dobierku neposielam!
Na kúpu ponúkaného tovaru sa nevzťahuje záručná doba!
Ďakujem za porozumenie a prajem príjemné draženie, Lucka.
Podmínky byly naposledy upraveny: 17.5.2020, 16:21
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu