MIMIAUKCE.cz
Jessica I. (jessie) ID 130290 100% (233500)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 34 10 2335
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 2.3.2024, 19:14 včera
Oblasť: Zvolen
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 4524
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 31
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
PRED PRIHODENÍM SI PROSÍM PREČÍTAJTE MOJE PODMIENKY PREDAJA!

DRAŽBA
Som rada, že ste prejavili záujem o moje aukcie.Veci, ktoré ponúkam nesadli mne, pripadne mojej rodine a tak ich posúvam... máte možnost si ich vydražiť za svoju cenu... Dražte iba v prípade, že o danú vec máte skutočný záujem. Vaše prihodenie znamená súhlas s mojimi podmienkami predaja. Svojim príhozom súhlasíte aj s poštovným, ktoré je uvedené pri aukcii!!! Príhozy neodstraňujem!!! Každý tovar je riadne nafotený a zmeraný (tolerancia +-2cm), rozmery sú len doplňujúci údaj, preto neakceptujem reklamácie z dôvodu, že vám nesadla veľkosť, alebo sa vám nepáči farba. Nakoľko nie som obchod, tovar späť neberiem. Pokiaľ máte nejaké otázky alebo nejasnosti ohľadom ponúkaného tovaru počas trvania aukcie, kontaktujte ma, rada vám odpoviem. Po skončení aukcie na otázky ohľadom tovaru neodpovedám.

KOMUNIKÁCIA
Výhercovi sa po skončení aukcie ozvem čo najskôr, max. však do 48hod. od skončenia aukcie.Pokiaľ tak neurobím, kľudne ma kontaktujte. Po kontaktnom maily mi prosím čo najskôr pošlite svoju adresu, potvrdíte tým, že ste odkaz dostali, čo urýchli odoslanie balíka.

PLATBA
Na platbu čakám do 3 pracovných dní, ak sa nedohodneme inak. Pri priamom vklade na účet prosím prirátajte k celkovej sume 0,50 € poplatok ktorý si účtuje banka za priamy vklad. Balík odošlem až po uhradení celej výšky poplatku!!! Do kolónky správa pre adresáta pre ľahšiu identifikáciu poprosím napísať celé vaše meno a názov alebo číslo aukcie, ako VS uveďte vaše ID. Pri neidentifikovaní platby sa oddiali odoslanie zásielky !!!

POŠTOVNÉ
Rešpektujte prosím uvedené poštovné a balné, je pevné! Balíky odosielam ako doporučený list alebo balík 2.triedy. Pri vyšších sumách odporúčam dať balík poistiť( poštovné je v tomto prípade drahšie), pretože v prípade ak sa balík stratí a zásielka nebola poistená, vrátim len to čo mi pošta vyplatí ako náhradu za stratenú zásielku. Za stratu balíka nezodpovedám!!! Ak ste u mňa vyhrali viac aukcií a ja som si to hneď nevšimla, tak ma na to kľudne upozornite, tovar vám pošlem v jednom balíku, poštovné sa potom upraví podľa hmotnosti celého balíka.

ODOSIELANIE BALÍKOV
Balíky posielam cca 3 x do týždňa, o ich odoslaní kupujúceho vždy informujem.Reklamácie ohľadom stratenia zásielky prijímam do 14 dní od zaslania mailu o odoslaní balíka.Pokiaľ sa mi kupujúci do 14 dní od odoslania balíka neozve, beriem to ako skončený obchod a po tejto dobe neriešim poštové reklamácie. Balíky posielam len po prevode peňazí na účet, dobierka nie je možná!

NEUHRADENIE VYHRATEJ AUKCIE
Ak mi výherca do 3 dní neodpovie, ešte raz ho kontaktujem a potom vydraženú vec ponúknem ďalšiemu záujemcovi. Pri ignorovaní mojich odkazov a pri neuhradení vyhranej aukcie dávam kupujúcemu negatívne hodnotenie a zákaz zúčastňovať sa mojich aukcií!!!Ak sa vyskytne problém, uprednostňujem riešenie problému a rozumnú dohodu..., nie hneď negatívne hodnotenia!!!


Ďakujem za prečítanie mojich podmienok, verím, že vďaka nim všetko prebehne so spokojnosťou na obidvoch stranách. Prajem príjemné draženie.
Podmínky byly naposledy upraveny: 6.4.2017, 20:26
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu