MIMIAUKCE.cz
Lucia Š. (lussiana) ID 130152 100% (27500)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 2 0 275
Záporné 0 0 0
100% - 100%
Naposledy 13.11.2023, 13:59
Oblasť: Dolný Kubín
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 0
Skončené aukcie 2159
Úspešné aukcie 330
Neúspešné aukcie 1829
Usporiadaných aukcií 2159
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 239
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 0
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Dobrý deň,

som rada, že ste prejavili záujem o moje aukcie a vopred gratulujem prípadným výhercom!:-) Ak má však niekto záujem o danú vec aj mimo aukcie, tak som ochotná sa dohodnúť!

Ponúkané veci sú z môjho vlastného šatníka, pričom vo väčšine prípadov ide o nové-minimálne nosené veci, a vzhľadom na množstvo oblečenia, obuvi a doplnkov čo mám tieto nestíham nosiť, tak ponúkam Vám!

Ešte pred prihodením si rozmyslite či máte o danú vec skutočne záujem, pretože vydražené veci sa už nedajú vrátiť!!! Všetky nezaplatené a neprevziate aukcie budem hodnotiť negatívne a nahlasujem administrátorovi!!!

Ak by ste mali zaujem, ale by ste aukciu nestihli, je možné ponúkané veci predať aj mimo aukcie za dohodnutú sumu!

Výhercou po skončení aukcie kontaktujem hneď ako to bude možné-najneskor do 2 dní! Ak sa tak nestane, kontaktujte prosim Vy mňa, mohlo by sa stať, že zabudnem. Peniaze Vás porosím zaslať čo najskôr, prípadné oneskorenie platby rešpektujem iba vtedy, keď sa so mnou o tom vopred dohodnete!!! Po poslaní peňazi, mi prosím napíšte Vaše meno a adresu kam balíček pošlem! Na poštu chodím tak 1x do týždna, preto treba mať trochu trpezlivosti, inak nestíham!

Peniaze za vydraženú vec spolu aj s poštovným prosím poslať na č.ú.: 40 08 61 68 36/7500 a do poznámky napíšte meno, priezvisko a názov vydraženej veci- pre moju lepšiu orientáciu! Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty! Ku poštovnému je však prirátané aj balné, a teda suma poštovného je vyššia. Za prípadnú stratu alebo poškodenie balíka nezodpovedám!!!
POZOR: Ak však vkladáte peniaze priamo v banke, tak k celkovej sume pripočítajte ešte + 0,50 eur, čo je poplatok, ktorý si účtuje banka!!!

Prajem príjemné draženie a radosť z vydražených vecí !!! :-)
Podmínky byly naposledy upraveny: 5.9.2014, 12:17
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu