Ste rodičom dieťaťa vo veku 1,5-4 roky a hráte sa radi s LEGO® DUPLO®? Prihláste sa do testovania tu a získajte stavebnicu výmenou za recenziu
MIMIAUKCE.cz
Zuzana K. (anazuz19) ID 124585 97.06% (99200)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 33 0 995
Záporné 1 0 3
97.06% - 99.70%
Naposledy 19.9.2023, 9:07
Oblasť: Trenčín
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 2676
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 4
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Vážení potenciálni kupujúci!

Pokiaľ sa chcete zúčastniť na mojej aukcii, prečítajte si, prosím, celý popis draženej veci a tieto podmienky predaja.
Prosím Vás, prihadzujte, len ak máte o daný tovar skutočný záujem, lebo vydražené veci naspäť neberiem. Snažím sa vec vždy reálne opísať a odfotiť. V prípade otázok ma kontaktujte pred ukončením aukcie, rada odpoviem, či zašlem ďalšie foto draženej veci.

Konečnú cenu a poštovné platíte na bankový účet, údaje k platbe zašlem najneskôr do 48 hodín od ukončenia aukcie. ! Pri priamom vklade Vás poprosím pripočítať si k výslednej sume ešte 0,45 eur – tento poplatok si účtuje moja banka za priamy vklad.

Poštovné určujem podľa platných taríf Slovenskej pošty. Balné si neúčtujem.
Ak si u mňa chcete vydražiť viac vecí a zaplatiť to NARAZ, TAK VÁS PROSÍM O INFO, že ešte niečo sledujete. Nakoniec vám spočítam všetky vydražené aukcie, a pripočítam jedno poštovné podľa váhy balíka a taríf Slovenskej pošty.

Vydražený tovar posielam ako listovú zásielku DOPORUČENE 2.triedou alebo ako balík 2.triedou, mám tak doklad, že tovar bol odoslaný, preto nepríde k nedorozumeniu a obvineniam (ak by sa náhodou stratil), či bol vôbec odoslaný. Pri vyšších sumách nechám na Vaše uváženie, či chcete platiť poštovné aj s poistením zásielky.

Ak si tovar prajete poslať obyčajne, urobím tak na Vaše požiadanie, ale v prípade straty za zásielku NENESIEM ZODPOVEDNOSŤ!!!
O odoslaní zásielky Vás budem informovať, pokiaľ sa mi neozvete do 7 dní, že zásielka (ne)prišla, považujem ju za doručenú v poriadku.

Za neprevzatú alebo zmarenú aukciu dávam negatívne hodnotenie!!!

Ak máte chvíľočku čas, NAHLIADNITE do môjho albumu aj na mimibazar.sk, možno sa vám niečo zapáči, moje ID je 124585 alebo priamo na link http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=124585.

Prajem Vám príjemné draženie!!!
Zuzana
Podmínky byly naposledy upraveny: 6.8.2011, 19:04
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu