MIMIAUKCE.cz
Plachta+deka do detskej postieľky
Plachta+deka do detskej postieľky
  
Používané, nepoškodené.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,50 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 1,00 EUR
Víťaz aukcie Ľubica O. (lubkazboj) ID 246518
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
23.5. 19:47:23 - Ľubica O. (lubkazboj) ID 246518 potvrdil(a) vyvolávaciu cenu 1,00 EUR
Aukciu číslo 12384177 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Nikola H. (Nikola H.) ID 273124
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 17.5.2024 vo 23:34 hodín a skončila v štvrtok 23.5.2024 vo 20:30:00 hodín, celkom trvala 5 dní 20 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem vám za zúčastnenie sa na mojej aukcii a gratulujem vám k výhre. Po skončení aukcie sa vám ozvem a dohodneme sa na platbe. Na poštu chodím, ako sa mi podarí.. Snažím sa posielať balíčky 1x do týždňa, keď sa ich nakopí viac. Na platbu čakám 3 pracovne dni, potom tovar posúvam ďalej a píšem negatívne hodnotenie. Pripadne po dohode čakám dlhšie. Pokiaľ sa chcete zúčastniť ešte ďalších aukcií, ktoré končia v iný deň, s odoslaním balíčka počkám, len mi to musíte oznámiť.

Na outletový tovar, ktorý predávam sa nevzťahujú bežné podmienky reklamácie, takže pokiaľ sa Vám niečo roztrhne alebo pokazí po pár mesiacoch nosenia, žiaľ, ja za to zodpovednosť nenesiem a nevraciam peniažky.

Tovar neberiem naspať! Pozorne si prečítajte popis tovaru a miery! Peniaze nevraciam!!
NA DOBIERKU NEPOSIELAM. PRIHODENIA NEODSTRAŇUJEM, preto si rozmyslite Vaše prihodenie.

Kupujúci po vyhraní aukcie je povinný zaplatiť výslednú sumu + poštovné. Z tejto sumy nespustím nakoľko si sumu určujete sami a poštovné je vždy určené. Pri viacerých vyhratých aukciách platí vždy to najvyššie poštovné! Logicky ale, keď je váha balíka vyššia, ako bolo uvedené poštovné, poštovné sa k tomu prispôsobí! A tiež balné!!

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za ktorú nemienim niesť zodpovednosť! Ak napriek tomu chcete tovar poslať obyčajne, beriete na seba všetku zodpovednosť a pri strate balíčka ja nenesiem žiadnu zodpovednosť. Na prianie zákazníka pošlem aj 1 .triedou, za príplatok 0,80 Eur (ak to má odísť ešte v daný deň). Ak inokedy, keď sa mi dá, tak podľa cenníka pošty.

Ak bude poštovné vyššie podľa váhy, ako je celkové poštovné a balné, vyzvem Vás k doplateniu.

Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,30€ navyše, tiež pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,30 €, keďže nie sú zadarmo a tiež balné podľa veľkosti balíka cca 0,30-0,60 eur. Ďakujem za pochopenie.

Dražiť môžete týždeň, potom nastupuje nové kolo draženia! (ak chcete dražiť dlhšie, treba vyplatiť a môžete pokračovať). Nemôžem veci doma držať do nemoty. Ďakujem za pochopenie.

Prosím všetky moje dražiace pri platbe udávajte do poznámky Vaše meno bez toho neviem platbu priradiť. Ako VS vaše ID.

Na kúpu ponúkaného tovaru sa nevzťahuje záručná doba!

Prosím,aby dražili len vážni záujemcovia, ktorí akceptujú moje podmienky.
Osobný odber nie.
Ďakujem!
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu