MIMIAUKCE.cz
Pomôcka na cvičenie fialová
NOVÝ TOVAR
Pomôcka na cvičenie fialová
 
Tento spôsob posilňovania je určite príjemnejší, než posilňovať so závažím či strojmi. Ide totiž o plynulý pohyb, ktorý nijako neničí vaše telo. Navyše, cvičíte v pohodlí vášho domova! Posilňovacia guma je vďaka svojim rozmerom skladná a ľahká. Môžete si ju zobrať so sebou aj na dovolenku a tak si pri mori parádne zaposilňovať! Pomôcku nemusíte nijako zložito nastavovať, stačí ju len vziať do ruky a začať posilňovať. Je vybavená penovými držadlami pre lepšie uchopenie, manipuláciu a cvičenie!
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 0,01 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12383019 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Nikola H. (Nikola H.) ID 273124
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v uterok 14.5.2024 vo 20:53 hodín a skončila v pondelok 20.5.2024 vo 20:49:00 hodín, celkom trvala 5 dní 23 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem vám za zúčastnenie sa na mojej aukcii a gratulujem vám k výhre. Po skončení aukcie sa vám ozvem a dohodneme sa na platbe. Na poštu chodím, ako sa mi podarí.. Snažím sa posielať balíčky 1x do týždňa, keď sa ich nakopí viac. Na platbu čakám 3 pracovne dni, potom tovar posúvam ďalej a píšem negatívne hodnotenie. Pripadne po dohode čakám dlhšie. Pokiaľ sa chcete zúčastniť ešte ďalších aukcií, ktoré končia v iný deň, s odoslaním balíčka počkám, len mi to musíte oznámiť.

Na outletový tovar, ktorý predávam sa nevzťahujú bežné podmienky reklamácie, takže pokiaľ sa Vám niečo roztrhne alebo pokazí po pár mesiacoch nosenia, žiaľ, ja za to zodpovednosť nenesiem a nevraciam peniažky.

Tovar neberiem naspať! Pozorne si prečítajte popis tovaru a miery! Peniaze nevraciam!!
NA DOBIERKU NEPOSIELAM. PRIHODENIA NEODSTRAŇUJEM, preto si rozmyslite Vaše prihodenie.

Kupujúci po vyhraní aukcie je povinný zaplatiť výslednú sumu + poštovné. Z tejto sumy nespustím nakoľko si sumu určujete sami a poštovné je vždy určené. Pri viacerých vyhratých aukciách platí vždy to najvyššie poštovné! Logicky ale, keď je váha balíka vyššia, ako bolo uvedené poštovné, poštovné sa k tomu prispôsobí! A tiež balné!!

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za ktorú nemienim niesť zodpovednosť! Ak napriek tomu chcete tovar poslať obyčajne, beriete na seba všetku zodpovednosť a pri strate balíčka ja nenesiem žiadnu zodpovednosť. Na prianie zákazníka pošlem aj 1 .triedou, za príplatok 0,80 Eur (ak to má odísť ešte v daný deň). Ak inokedy, keď sa mi dá, tak podľa cenníka pošty.

Ak bude poštovné vyššie podľa váhy, ako je celkové poštovné a balné, vyzvem Vás k doplateniu.

Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,30€ navyše, tiež pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,30 €, keďže nie sú zadarmo a tiež balné podľa veľkosti balíka cca 0,30-0,60 eur. Ďakujem za pochopenie.

Dražiť môžete týždeň, potom nastupuje nové kolo draženia! (ak chcete dražiť dlhšie, treba vyplatiť a môžete pokračovať). Nemôžem veci doma držať do nemoty. Ďakujem za pochopenie.

Prosím všetky moje dražiace pri platbe udávajte do poznámky Vaše meno bez toho neviem platbu priradiť. Ako VS vaše ID.

Na kúpu ponúkaného tovaru sa nevzťahuje záručná doba!

Prosím,aby dražili len vážni záujemcovia, ktorí akceptujú moje podmienky.
Osobný odber nie.
Ďakujem!
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu