MIMIAUKCE.cz
*** MYSLITE UZ NA VIANOCE *** Krásna 3dielna súpravička Moje prvé Vianoce *** NOVY TOVAR *** NEVAHAJ
NOVÝ TOVAR
*** MYSLITE UZ NA VIANOCE *** Krásna 3dielna súpravička Moje prvé Vianoce *** NOVY TOVAR *** NEVAHAJ
Perfektná až 3dielna súpravička Moje prvé Vianoce- My first Christmas, novy tovar, nevahajte. KUKNITE SI AJ MOJE DALSIE AUKCIE. Prosím prihadzujte len ak máte seriozny záujem,čítajte podmienky predaja.
VEĽKOSŤ: 80
VÝROBCA: F&F
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,20 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 4,00 EUR
Víťaz aukcie Elena H. (tornado) ID 39449
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
19.10. 17:46:43 - Elena H. (tornado) ID 39449 ponúkl(a) cenu 4,00 EUR ( jedno prihodenie )
Aukciu číslo 11292862 sledujú 3 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Szandra M. (sandy77) ID 46439 mimibazar.sk/sandy77
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 13.10.2019 vo 14:08 hodín a skončila v sobotu 19.10.2019 vo 21:35:00 hodín, celkom trvala 6 dní 7 hodín a 26 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé kupujúce/kupujúci,
Po skončení aukcie poprosim peniaze poslite na CISLO UCTU 0203266482/0900 OBRATOM MI POSLITE vasu ADRESU, ako vs udajte číslo aukcie. údaje o platbe posielam do 24 hod. Ak by som náhodou zabudla kontaktujte ma. Pri prevode penazí prosim zadajte vzdy vase meno do poznamky aby som vedela platbu identifikovat, variabliný symbol číslo Vašej aukcie.PROSÍM O AKCEPTOVANIE VÝŠKY POŠTOVNéHO,KTORé JE OD ZACIATKU UDANÉ!!! Ak by ste mali akúkoľvek otázku ohľadom ponukanej veci kontaktujte ma rada odpoviem. Po skoncení aukcie prosim o zaplatenie do 4 prac. dni, ak sa mi neozvete beriem to ako nezáujem z vasej strany a napisem vám negat. hodnotenie. Platbu uprednostňujem prevodom na ucet, ak vkladate peniaze priamym vkladom poprosím ešte vklad 0,45 účtový poplatok, ktorú si banka uctuje, alebo postovou poukázkou. NA DOBIERKU NEPOSIELAM.PRIHOZY NEODSTRANUJEM, preto si rozmyslite Vas prihoz.Kupujúci po vyhratí aukcie je povinny zaplatit výslednú sumu + postovné. Z tejto sumy nespustím nakoľko si sumu určujete sami a postovné je vždy určené. peniaze musia byt 1 den skor na mojom ucte aby balik mohol byt poslany. Záruku na použité veci nedávam, len na nové.tovar posielam do 15 pracovných dni od nabehnutia peniazkov na môj účet. Veci posielame bez poistenia ak kupujuci chce balik poistit alebo poslat ako krehky balik prosim informujte ma, nakolko neberiem zodpovednost za cestou poskodeny balik. ak s i kupujuci zela neake extra balenie musi ma na to upozornit popr. ...mozem kupit, ale vydavky hradi kupujuci.Baliky, ktore su v orig.krabici balime do folie ak nesuhlasite napiste. Ak by sa nejaký problém vyskytol kontaktujte ma. Balíky posielam len po obdrzaní peniazkov na moj ucet.
Ďakujem vám za nákup a prajem príjemný deň.
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt