MIMIAUKCE.cz
Organizér na sedadlo do auta - POSLEDNÝ KUS !!!
NOVÝ TOVAR
Organizér na sedadlo do auta - POSLEDNÝ KUS !!!
 
Je potrebné mať na pamäti, že čím je dlhšia cesta, tým je dôležitejšie organizovať si veci v aute, aby sme mali všetko potrebné na dosah ruky.

Praktický organizér s pevnou a flexibilnou sieťkou na zadné sedadlo. Pomáha udržiavať poriadok v interiéri vozidla. Ideálne pre uskladnenie vecí, ktoré musíte mať vždy poruke, napríklad: mapy, hračky, noviny, fľaše ale aj maličkosti ako pero, tablet, telefón, zľavové karty, kľúče

Poskytuje tiež ochrannú funkciu - chráni predné sedadlo zo zadnej strany pred znečistením od špiny, vody, snehu, hliny a pod. Pripája sa pomocou šnúrok, je teda možné ho zapojiť na takmer každý typ vozidla. Nasádza sa pomocou suchého zipsu na opierku a pomocou šnúrok na spodnej strane sedadla. Ak organizér nie je vo vozidle potrebný, dá sa jednoducho poskladať a odložiť. Je trvácny, jednoducho sa čistí, stačí ho pretrieť vlhkou handričkou.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,60 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12371418 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Daša W. (dadka0310) ID 42341 mimibazar.sk/dadka0310
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 17.4.2024 v 6:37 hodín a skončila v sobotu 20.4.2024 vo 20:31:00 hodín, celkom trvala 3 dni 13 hodín a 53 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Balíčky posielam jeden krát za týždeň a to vo štvrtok !!!!

INFO OHLADOM KOMBINOVANIA AUKCII-kombinovat aukcie je možne, max. však 5 aukcii (v prípade väčších rozmerov, kombinujem max. 2-mozno 3 aukcie, závisí od veľkosti).
Posielam aj viac aukcii naraz v jednom balíku, ale iba ak dražíte súvisle max. 5 dní po sebe!!! ( nie raz za mesiac a po troch mesiacoch to chcete poslať .

tovar posielam jeden krát za týždeň a to vo štvrtok...málokedy 2 krát za týždeň
- za každú ďalšiu vyhratú aukciu si účtujem 0,50 centov - je to cena za aukciu a s tým spojené náklady...Aukcie dávam zvyčajne od 1 Eura a ak sa odráta cena aukcie, ktorú zaplatím, neoplatí sa mi aukcie potom dávať.

Predtým, ako začnete dražiť si tovar prezrite.
Predávam veci aj kamoškám, niektoré treba vyprať a vyžehliť (nestíham)
Veci ktoré neboli nosene,aj bez visačky označujem ako novy tovar

Tovar neberiem naspať!pozorne si prečítajte popis tovaru a miery!
NA DOBIERKU NEPOSIELAM.PRÍHOZY NEODSTRAŇUJEM, preto si rozmyslite Váš príhoz.Kupujúci po vyhratí aukcie je povinny zaplatit výslednú sumu + poštovné. Z tejto sumy nespustím nakoľko si sumu určujete sami a poštovné je vždy určené.
Poštovné:

Nakoľko pošta dvihla ceny a to riadne
pri výhre 1 aukcie platíte jedno poštovné a pri každej ďalšej sa poštovné navyšuje o 0,50 euro....takže ak si vydražíte 2 aukcie a chcete ich poslať spolu zaplatíte raz poštovné + doplatok 0,50 euro za druhu aukciu

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za ktorú nemienim niesť zodpovednosť!
O poštovnom obyčajne na vlastnú zodpovednosť a pod. PROSÍM nevyjednávajte, mám negatívne skúsenosti.

Prosím všetky moje dražiace pri platbe udávajte do poznámky Vaše meno bez toho neviem platbu priradiť.Draží jedna adresa je iná a platba úplne iné meno bez poznámky .


Na kúpu ponúkaného tovaru sa nevzťahuje záručná doba!
Prosím,aby dražili len vážny záujemcovia,ktorí akceptujú moje podmienky.
Osobný odber nie.
Ďakujem!
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu