MIMIAUKCE.cz
BUGATTI pánska zimná obuv ............................................................... PC 99,90 €
NOVÝ TOVAR
BUGATTI pánska zimná obuv ............................................................... PC 99,90 €
  
VEĽKOSŤ: 42
VÝROBCA: BUGATTI
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 49,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11947683 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Denisa Dianová (denka8) ID 14811 mimibazar.sk/denka8
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v utorok 7.12.2021 vo 22:52 hodín a skončila v nedeľu 12.12.2021 vo 21:55:00 hodín, celkom trvala 4 dni 23 hodín a 2 minuty
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem krásne za prejavený záujem. Prosím dražte iba vtedy, ak máte skutočne seriózny záujem o danú vec. Ak máte nejaké otázočky, rada odpoviem.

Po vyhratí aukcie sa s Vami skontaktujem maximálne do 24 hodín a pošlem údaje k platbe. Poprosím čo najskôr mi odpísať a poslať adresu a t.č., kam balíček zaslať.

Pokiaľ sa nedohodneme inak, poprosím o úhradu max. do 3 dní!!!

Balíčky posielam 1-2x týždenne - prevažne kuriérom GLS, prípadne na požiadanie aj Slov. poštou.
Balíky odoslané kuriérom GLS sú poistené na celú sumu.

sadzby poštovné a balné GLS:
do 500 g - 3 €
do 1 kg - 3,50 €
do 2 kg - 4 €
do 5 kg - 5 €

Z časových dôvodov nedávam info o odoslaní balíčka.

Pri odoslaní doporučenou zásielkou neručím za stratu, ja naozaj nemôžem za to, ak sa na pošte stratí list, čo sa občas aj stáva, vtedy pošta vyplatí sumu 13€.
Na dobierku neposielam.

UPOZORNENIE!!!
Aukcie od eura si prosím poriadne premyslite či potvrdíte, pokiaľ Vám nie je niečo jasné, pýtajte sa predtým ako prihodíte, tiež merajte prosím, preto tie rozmery sú tam...tým, že sú aukcie od eura, takmer vždy je aj cena relatívne nízka, čo Vás isto poteší, ale prosím vždy dražte s rozvahou, pretože takýto tovar za Vami určenú cenu, neberiem spať. Ďakujem za pochopenie.

Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,20€ navyše, ak musím použiť už väčšiu obálku a tiež takmer pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,20 €, keďže nie sú zadarmo a aukcie od 1 € končia ako končia, väčšinou výhodne hlavne pre zákazníka, nemám si prevádzkové náklady ako zahrnúť do ceny. Ďakujem za pochopenie.

Aukcie od eura: Poprosím Vás o rešpektovanie danej sumy prihodenia a pri porušení výšky si vyhradzujem právo na jeho odstránenie.

OSOBNÝ ODBER nie je možný, keďže pracujem doma a nemám na to vytvorené podmienky, aby som Vás vybavovala v mojej domácnosti, tiež je to moje súkromie, ja neruším Vaše, preto si nedám zasahovať do môjho :-) Verím, že to chápete :-)

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov ) a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Návštevou webovej stránky FB: Delux fashion s.r.o., Mimibazár - Delux fashon s.r.o. - ID 14811, Modrý koník - Delux fashion s.r.o., týmto udeľujem spoločnosti
Delux fashion s.r.o., so sídlom Nám. Ľ. Štúra 15, Banská Bystrica, IČO: 46590315, zapísaná v Obchodnom registri súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 21833/S, ako prevádzkovateľovi osobných údajov súhlas so spracúvaním nasledujúcich osobných údajov:
Meno a priezvisko, trvalé bydlisko (ulica, PSČ, mesto), korešpondenčná adresa (ulica, PSČ, mesto), emailová adresa, telefónne číslo.
Súhlas udeľujem na tieto účely:
a) Internetové obchodu, za účelom vytvorenia objednávky na Mimibazár, Modrý koník a FB stránky: Delux fashion a to na dobu 8 rokov odo dňa poskytnutia súhlasu,
b) Marketingové služby /zasielanie noviniek, účasť v súťaži, zasielanie obchodných ponúk/ a to na dobu 8 rokov odo dňa poskytnutia súhlasu,

Tento súhlas ako právny základ spracúvania osobných údajov udeľujem slobodne, zrozumiteľne, nie pod nátlakom ani za nápadne nevýhodných podmienok, pričom prehlasujem, že som bol oboznámený s možnosťou svoj súhlas kedykoľvek odvolať, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol udelený. Odvolaním tohto súhlasu nebude dotknutá zákonnosť spracúvania osobných údajov pred odvolaním súhlasu. Bol som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú použité a poskytnuté len u prevádzkovateľa internetového obchodu Delux fashion s.r.o..
Vo veci spracúvania osobných údajov sa dotknutá osoba môže obrátiť na zodpovednú osobu pre ochranu osobných údajov, a to prostredníctvom emailovej adresy deluxfashion@vlkanova.com.

V Banskej Bystrici dňa: 25.5.2018
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt