MIMIAUKCE.cz
Indeed in-circadian night mask 50ml
Indeed in-circadian night mask 50ml
  
V ponuke je omladzujuca nocna maska od britskej znacky Indeed - In-circadian.
Novy neotvarany!
Bezna cena 29€/50ml

Začnite svoj deň hneď po prebudení s mladistvou, hydratovanou a žiarivou pokožkou! Nočná maska ​​je inšpirovaná prirodzeným cirkadiánnym rytmom pokožky a pracuje spolu s procesom regenerácie pokožky počas spánku. Váš cirkadiánny rytmus, ktorý sa tiež nazýva 24-hodinový cyklus spánku / bdenia, môže ovplyvňovať telesnú teplotu, regeneráciu buniek, stratu vody, uvoľňovanie hormónov a prirodzený proces hojenia pokožky. Rastlinné extrakty z rastliny Lespedeza capitata a silný peptid dawnergy ™ spolupracujú s cirkadiánnym rytmom pokožky, aby pomohli bojovať proti poškodeniu pokožky spôsobenom stresovými faktormi životného prostredia, zlepšili cirkuláciu v pleti, znížili ranný opuch a znížili výskyt tmavých kruhov. Tieto účinné látky spolupracujú s kyselinou polyglutámovou, aby pomohli vytvoriť bariéru proti strate vlhkosti pokožky a zaistili tak dlhodobú hydratáciu, vďaka ktorej získate žiarivejší a rovnomernejší tón pleti. Táto maska ​​uhasí smäd vašej pleti a je ideálna pre tých, ktorí majú unavenú alebo suchú pokožku a hľadajú dokonalú rannú sviežosť a hydratáciu.
Rozmery: 50ml
VÝROBCA: INDEED
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,10 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 8,90 EUR
Víťaz aukcie Miriam W. (Miri999) ID 298040
Aukciu číslo 11816902 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Lucia B. (lucluc) ID 61431 mimibazar.sk/lucluc
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 14.6.2021 v 10:11 hodín a skončila vo štvrtok 17.6.2021 vo 22:08:00 hodín, celkom trvala 3 dni 11 hodín a 56 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ahojte,
vítam Vás na mojej aukcii a zároveň ďakujem každému z Vás za účasť. :-)

Po ukončení aukcie Vás budem kontaktovať čo najskôr. Tovar posielam po pripísaní peniažkov na účet.

Balíčky posielam doporučene 2tr. Poštovné závisí od veľkosti balíčka, od 1,80,-EURO a viac. Je v nom zahrnutá bublinková obálka v ktorej posielam kozmetiku. Odporúčam Vám aby ste si balíčky nad 15,- euro vo vlastnom záujme poistili, pošta vracia peniažky najviac 20x sadzba za službu doporučene čo je 15,- Euro. Odo mňa odchádzajú balíčky na 100% (čo viem vždy doložiť podacím lístkom) za stratu balíčka nenesiem zodpovednosť, na to chcem vopred upozorniť. Na poštu chodím 2x do týždňa. Osobný odber nie je možný.
Poštovné obyčajne len na vyžiadanie a zodpovednosť kupujúceho lebo nedodanie zásielky sa nedá u pošty reklamovať.

Všetka kozmetika ktorú ponúkam je ORIGINÁL, neotváraná, nepoužívaná ak nie je uvedené inak.
Miniatúry parfumov, ktoré mám v ponuke sú bez rozprašovača ak nie je uvedené inak.

Pripájam k mojej foto aj pre informáciu ilustračné foto aby bolo jasné o ktorý výrobok ide, objem tovaru uvádzam v názve aj v popise výrobku, takže čo sa týka objemu tak sa držte popisu nie ilustračného obrázku ! Pri popise výrobkov čerpám z oficiálnych materiálov výrobcov.
Ďakujem za nákup a teším sa na spoluprácu s Vami.

Lucia
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt