MIMIAUKCE.cz
BOOHOO - Čierne folklórne tenisky veľkosť 36
BOOHOO - Čierne folklórne tenisky veľkosť 36
 
Ako NOVÉ, známky použitia iba na podrážke. Sú kožene, vyšívané. Kúpené od Boohoo.com. veľkosť 36, vnútorná dľžka 23,5 cm. PC okolo 30 €
VÝROBCA: BOOHOO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,80 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 5,00 EUR
Víťaz aukcie Miriam R. (mimča) ID 705
Aukciu číslo 11770113 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Viera S. (vilapink) ID 63621 mimibazar.sk/vilapink
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 14.4.2021 vo 20:11 hodín a skončila v nedeľu 18.4.2021 v 6:06:00 hodín, celkom trvala 3 dni 9 hodín a 54 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem za účasť v tejto aukcii.
Spôsob platby: vkladom na účet.
Poštovné zlučujem, platíte za všetky predmety iba jedno poštovné - podľa váhy plus balné. Preto Vás prosím, ak vydražíte viac kusov, aby ste ma kontaktovali. Osobný kontakt zamietam. Je mi ľúto, ale na dobierku neposielam, pretože s touto formou platby mám zlé skúsenosti.

Skôr než prihodíte, tak si poriadne prečítajte popis aukcie a moje podmienky, ak máte pochybnosti, tak prosím neprihadzuje. Po ukončení aukcie nebudem reagovať na námietky voči poštovnému a pod.
Všetko čo ponúkam je z dovozu, väčšinou z Anglicka, často značkové. Niečo je moje vlastné, niektoré predmety predávam aj za priateľky. Veľa vecí je úplne nových, niečo je s cenovkami, niečo bez. Ponúkam iba to, čo nesedí mne, mojim priateľkám, alebo nevyhovuje môjmu štýlu. Všetko je čisté, nepoškodené, bez fajčiarskeho zápachu, na prípadné vady upozorňujem. V našej domácnosti sa nefajčí! Na vydražený tovar neposkytujem záruku a neberiem ho späť.

V prípade neuhradenia postupujem podľa platných pravidiel, udeľujem negatívny komentár a zakážem účasť na mojich aukciách. Preto prosím, aby dražili iba vážni záujemcovia.
Ďakujem.
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt