MIMIAUKCE.cz
Veselé ťapky Morské korytnačky - 39-42 - POSLEDNÉ 2 KUSY SKLADOM
NOVÝ TOVAR
Veselé ťapky Morské korytnačky - 39-42 - POSLEDNÉ 2 KUSY SKLADOM
Každá je iná, no spolu tvoria pár.
Značka Dedoles sú vyrobené z kvalitnej bavlny, vyznačujú sa dlhou životnosťou, sú komfortné pre nohy a nosenie a zlepšia náladu od rána. :-)
Materiál: 70% bavlna, 28% polyamid, 2% elastan
Veľkosť - 39-42
Rozmer v cm - 25-27,5cm.
Poštovné obyčajne na zodpovednosť kupujúceho 1,20€ ( neexistuje sledovacie číslo zásielky a v prípade straty nie je možné ju vypátrať ), resp. doporučene 2,00€.
VÝROBCA: DEDOLES
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,20 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 2,50 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11738284 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Agáta Á. (AK) ID 23279 mimibazar.sk/AK
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v sobotu 6.3.2021 v 8:44 hodín a skončila v utorok 9.3.2021 v 18:28:00 hodín, celkom trvala 3 dni 9 hodín a 43 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé dámy- maminy-zákazníčky-výherkyne, milí páni-zákazníci-výhercovia...

Ďakujem Vám, že ste nahliadli a vybrali si aj z mojej ponuky. Dúfam, že veci, ktoré si odo mňa práve kupujete sa Vám budú páčiť a zároveň splnia svoj účeľ. Pred potvrdením sumy si prosím pozorne prečítajte podmienky, resp. pred potvrdením sumy sa radšej pýtajte a komunikujte. Môže sa stať, že je váš monitor inak nastavený a farby môžu s reálnymi skresľovať, fotografie robím zásadne len pri dennom svetle s kvalitným fotoaparátom.

- PRIHODENIA NEODSTRAŇUJEM - rozmyslite si, či o vec máte naozaj záujem ešte pred dražením.

- PLATBA ZA TOVAR:
Po ukončení Vás budem kontaktovať podľa možností, max však do 48 hodín - po víkende, nakoľko som maminou dvoch detí a čas sa snažím venovať aj im.
Platbu môžete zrealizovať buď bankovým prevodom na môj účet - upresním mailom po ukončení aukcie. Ak nemáte inú možnosť úhrady, ako prevodom, je možný aj priamy vklad - pripočítajte si prosím k sume poštovného, ešte 0,50€ naviac, čo je manipulačný poplatok banky za priame vklady v hotovosti na účet.
Pri platbe je dobré ak je uvedený aspoň jeden údaj pre ľahšie identifikovanie nabehnutých €:
- VS vaše ID, alebo ŠS číslo výhry-, alebo do poznámky napíšte vaše meno.
PRI VÝHRE VIAC AUKCIÍ je možné samozrejme zásielku poslať v jednom balíku, za každú vyhranú aukciu sa účtuje + 0,20€ až 1,00€ k poštovnému, závisí od celkovej gramáže balíka. PROSÍM, NEURČUJTE SI SAMI VÝŠKU POŠTOVNÉHO.
Dobierkou neposielam kvôli zlým skúsenostiam, tovar nebol prevzatý v lehote uloženej na pošte, prišla som o výšku poštovného a musela som platiť poplatok za neprevzatie a vrátenie zásielky.

POSIELANIE VECÍ:
Po avíze od vás ohľadom platby a adresy tovar okamžité zabalím. Na vašu informáciu čakám 3 pracovné dni, potom píšem znova. Ak nereagujete ani na tretí odkaz, píšem negatívne hodnotenie ohľadom zmarenej .
Tovar zasielam Slovenskou poštou, cenník je podľa hmotnosti tovaru a podľa platného cenníka + k poštovnému si účtujem aj balné a prepravné, potvrdenou sumou tým pádom súhlasíte aj s určenou výškou poštovného.
Je možné zaslať zásielku aj ako obyčajný list, ale to už na vaše vlastné riziko, nakoľko nie je k dispozícii doklad o zásielke, len doklad o zaplatení poštovného, to znamená že za stratu nezodpovedám. V tomto prípade výherca nemá nárok na vrátenie peňazí za výhru + poštovné a nemá nárok ani na odoslanie novej zásielky.
V prípade zaslania zásielky balíkom, ak si vyberiete zaslanie balíka na poštu, je potrebné uviesť aj telefónny kontakt. Ak neuvediete, píšem pre poštu, aby vám zaslala info o uložení zásielky na váš e-mail. Niektorým to však hádže do spamu a potom píšu, že ani po viac ako dvoch týždňoch nemajú zásielku.
Po nabehnutí sumy na účet okamžite odosielam zásielku a píšem aj hodnotenie. Na poštu chodím podľa možností, no pravidelne každý utorok a v piatok, takže platby nabehnuté do utorka rána posielam v utorok poobede a platby nabehnuté do piatka ráno posielam piatok poobede.

PROSÍM, AK CHCETE DRAŽIŤ ĎALEJ, DAJTE MI O TOM INFORMÁCIU.
AK MÁTE VIAC VÝHIER A CHCETE ICH POSLAŤ V JEDNOM BALÍKU, NEPOSIELAJTE PLATBU ZA KAŽDÚ AUKCIU ZVLÁŠŤ, STAČÍ AK MI DÁTE INFORMÁCIU O UKONČENÍ DRAŽBY A JA VÁM TO SPOLU ZRÁTAM.

Ďakujem že ste si prečítali moje dlhé podmienky a a prajem pekný deň a draženie...

AK
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt