MIMIAUKCE.cz
Šampón s MYDLICOU a puškvorcom proti vypadávaniu vlasov pre celú rodinu :-D
NOVÝ TOVAR
Šampón s MYDLICOU a puškvorcom proti vypadávaniu vlasov pre celú rodinu :-D
 
Rad Agátina lekárnička je tvorená spojením ľudových receptov sibírskej bylinkárky Agáty a moderných kozmetických postupov.Receptúra šampónu proti vypadávaniu vlasov je obohatená koreňom mydlice lekárskej,ľanovým olejom,extraktom z koreňa puškvorca (tradičným prostriedkom používaným pri začínajúcom plešatení) a keratínom (elastická bielkovina obsiahnutá vo vlasoch a nehtoch).Proti vypadávaniu vlasov pri začínajúcom plešatení zlepšuje ich pružnosť.Šampón nanášame na mokré vlasy a ľahko masírujeme do vytvorenia peny. Necháme pôsobiť 2-3 minútky a opláchneme čistou vodou.Dražíte 300ml v plastovej liekovke s krajina pôvodu Rusko.KUK aj na ostatné moje aukcie či na MMB,za jedno poštovné 1.15obyčko alebo 1.95doporučene sa Vám to určite oplatí!.POZOR!! ak riskujete obyč zásielku,beriete na vedomie,že pošta môže vašu zásielku stratiť (bez podacieho čísla sa nedá nájsť,reklamovať ani získať žiadna náhrada=čo by bola škoda!). Ja neodoslaním zásielky okrem negatívnej skúsenosti (a možno hodnotenia) nezískam NIČ!!! tovar odosielam PO zaplatení! Vďaka,že čítate a rešpektujete moje podmienky.
VEĽKOSŤ: XL
VÝROBCA: RUSKO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,15 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 4,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11700461 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Adriana Polerecká (bosorka Adriana) ID 13935 mimibazar.sk/bosorkaadriana
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 18.1.2021 v 7:16 hodín a skončila v pondelok 25.1.2021 v 8:16:00 hodín, celkom trvala 7 dní a 59 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Veci v aukciách sú z môjho kamenného obchodu,oblečko po deťoch či od kamošky.DOBRE SI PREMYSLITE prihodenie,veľmi nerada píšem negatívne hodnotenia.Platby za vyhraté aukcie môžete poslať na č.ú.SK0783605207004200063282 v MBank(ozvem sa do 24h ak môžem) či poukážkou s tým, že uvediete svoje meno+vec, ktorú ste dražili (mávam naraz viac aukcií).Bez identifikácie pri platbe,prichádza k oneskoreniu,pretože sa mi to bez VS ťažko hľadá!! Balíčky posielam do 7 až 9 pracovných dní po pripísaní sumy na účet,na poštu chodím v STREDU a CEZ VÍKEND (balíky nad 2kg-LEN v STREDU)- toľko pre prípadné sťažnosti na dlhú dodaciu dobu! Poštovné je podľa taríf Sl.pošty.Ak platíte OBYČ,beriete na seba zodpovednosť za nedoručenie,bez pod.č.sa zásielka NEDÁ NÁJSŤ!NEOBVIŇUJTE MA z jej neodoslania,NIČ tým nezískam,len stratím zákazníka!NEBÝVAM v budove pošty,baliaci materiál nie je úplne zadarmo,aj keď recyklujem čo sa dá,takže pár centov mám v poštovnom aj na tieto účely....Pozorne si prečítajte text akcií!!! Vždy uvádzam presný popis veci,miery a iné dôležité údaje.Ak použijem foto z netu-chcem ukázať,čo sa s vecičkou dá spraviť,na čo slúži a uvediem to. REKLAMÁCIE sú vybavované v súlade s Obchodným zák.a§19 O ochrane spotrebiteľa č.634/1992 Zb. v znení n.pr.predpisov.Máte na to 10dní OKREM: nespĺňa Vaše predstavy,oblečenie je Vám malé,otvorená kozmetika či rýchlokaziaci sa tovar...Ak tovar nie je funkčný,máte nárok na vrátenie;tovar=suma-prosím Vás o okamžité upozornenie na uvedený fakt reklamácie,aby ste neprešvihli zákonom určený čas,IČO 44771801,DIČ na požiadanie (keďže som pracovala na reklamačnom odd., viem čo viem...) inak kontakt aj 0904 544 683 :-)).Z vyhrážok,že som zavádzala,som už vyrástla.Nemienim sa dať osočovať,ak prihadzujete bez rozmyslu ....hoci vyššia suma ma vždy poteší.Ak sa mi stane takýto prípad, budem postupovať dosť tvrdo,s vysoko negatívnym hodnotením !!! Na MMB sa neberú veci späť,pretože sú malé..
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt