MIMIAUKCE.cz
saty
saty
  
Predam saty zn Reserved,velmi pekne v.S,vhodne aj na toto obdobie,material viskoza,polyamid,elastan
VEĽKOSŤ: S
VÝROBCA: RESERVED
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,90 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 6,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11697029 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Mária G. (mriag9) ID 268130
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 14.1.2021 v 8:05 hodín a skončila v pondelok 18.1.2021 v 8:02:00 hodín, celkom trvala 3 dni 23 hodín a 56 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem za zúčastnenie sa na mojej aukcii a gratulujem vám k výhre.Po skonćení aukcie sa vám ozvem a dohodneme sa na platbe,keď mi prídu peniaze na úćet hneď odosielam balíček .Na platbu čakám 3 pracovne dni,potom tovar posúvam ďalej a píśem záporné hodnotenie.Pokiaľ sa chcete zúčastniť ešte ďalších aukciíí, ktoré končia v iný deň s odoslaním balíčka počkám len platbu poprosím aj tak uhradiť do 3 dní...Nemám problém poslať aj na dobierku.
Na outletový tovar, ktorý predávam sa nevzťahujú bežné podmienky reklamácie, takže pokiaľ sa Vám niečo roztrhne alebo pokazí po pár mesiacoch nosenia, žiaľ ja za to zodpovednosť nenesiem a nevraciam peniažky
Tovar neberiem naspať!pozorne si prečítajte popis tovaru a miery!
.Kupujúci po vyhratí aukcie je povinny zaplatit výslednú sumu + poštovné.
Balicek posielam po pripisani peniazkov na môj ucet pri platbe prosim uvadzajte ako variabilny symbol svoje ID a do poznamky napiste vase meno - poslem aj na dobierku v pripade ze mi dopredu zaplatite cenu postovneho ostatok cenu za tovar pri prevzati balicka !!!

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za ktorú nemienim niesť zodpovednosť!
Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,20€ navyše, ak musím použiť už väčšiu obálku a tiež takmer pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,20 €, keďže nie sú zadarmo a aukcie od 1 € končia ako končia, väčšinou výhodne hlavne pre zákazníka, nemám si prevádzkové náklady ako zahrnúť do ceny. Ďakujem za pochopenie.
na prianie zákazníka pošlem aj 1 .triedou, za príplatok 0,80 Eur

Budem však odporúčať ZÁSIELKY od hodnoty 13 EUR PRIPOISŤOVAŤ, po tomto upozornení nepreberám zodpovednosť za stratu balíčka vinou pošty a po uznaní reklamácie vyplácam na účet zákazníka maximálne 13 EUR, ktoré slov. pošta uzná v reklamačnom konaní!!!
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt