MIMIAUKCE.cz
Detské tielko eSTYLE Eddek, biele
NOVÝ TOVAR
!!! AUKCIA ZRUŠENÁ !!!
VEĽKOSŤ: 146
VÝROBCA: ESTYLE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,05 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 2,49 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10374872 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Eva B. (evicaevica) ID 170744 mimibazar.sk/evicaevica E-shop www.sport-active.sk
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v sobotu 23.9.2017 vo 13:38 hodín a skončila v stredu 27.9.2017 vo 22:33:00 hodín, celkom trvala 4 dni 8 hodín a 54 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem Vám za účasť na mojich aukciách.Výhercov aukcií kontaktujem do 48 hodín od skončenia aukcie. Ku každej vyhratej aukcii Vám bude zaslaná aj FAKTÚRA, ktorá Vám bude slúžiť ako záručný list.

Cez odkaz Vám zašlem údaje k platbe. Prosím o dodržanie variabilného symbolu, nakoľko pri jeho nedodržaní nie je možné platbu identifikovať. Výhry posielam až po pripísaní platby na môj účet, nežiadajte posielanie balíčka na základe potvrdenia o zadaní platby z Vašej banky. Výhry z aukcií na dobierku nezasielam.

Všetky balíčky sú zasielané Slovenskou poštou doporučene 2. triedou, v prípade záujmu Vám ho môžem zaslať doporučene 1. triedou alebo kuriérom UPS. Ak máte záujem o takéto doručenie, kontaktujte ma. Výhru ako obyčajnú zásielku nezasielam.
UPOZORŇUJEM výhercov, že NENESIEM ZODPOVEDNOSŤ ZA NESKORÉ DODANIE, POŠKODENIE, ČI PRÍPADNÚ STRATU ZÁSIELKY ZAVINENÚ SLOVENSKOU POŠTOU.
To, že je výhra zasielaná ako doporučený list 2. alebo 1. triedy neznamená, že je aj poistený. Ak si želáte zásielku poistiť, informujte ma o tom.

Výhru je možné vrátiť do 14 pracovných dní bez udania dôvodu. Tovar musí byť v pôvodnom stave!!! V prípade, že chcete výhru vrátiť, informujte ma o tom. Tovar spolu s faktúrou zašlite na adresu uvedenú na faktúre prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučený list, prípadne balík. Vrátený tovar NEPOSIELAJTE na dobierku – takto zaslaný tovar nebude akceptovaný.
Po skontrolovaní vráteného tovaru Vám zašleme CENU ZA TOVAR späť na Váš účet, ktorý uvediete na zadnej strane faktúry. Náklady na vrátenie tovaru znáša výherca aukcie.

Záručná doba na nový tovar je 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť odo dňa prevzatia tovaru kupujúcim. Poskytnutá záruka sa vzťahuje na výrobné vady tovarov alebo iné vady, ktoré neboli spôsobené neodborným alebo nešetrným zaobchádzaním, použitím tovaru v rozpore s jeho účelom alebo návodom, nesprávnou voľbou veľkosti, úmyselným aj neúmyselným mechanickým poškodením alebo prirodzeným opotrebovaním.
V prípade reklamácie ma kontaktujte cez odkaz alebo e-mailom na: sport.info2@gmail.com.
Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní. Pri neoprávnenej reklamácii je výherca aukcie povinný uhradiť náklady vzniknuté jej riešením.
Reklamovaný tovar MUSÍTE zaslať spolu s faktúrou.

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením. Sú použité iba pre vystavenie faktúry a zaslanie objednanej zásielky a pre komunikáciu s výhercom aukcie. Zákony a predpisy: - 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

VYDRAŽENÍM TOVARU SÚHLASÍTE S UVEDENÝMI PODMIENKAMI PREDAJA.
Ak Vám dané podmienky nevyhovujú nezúčastňujte sa mojich aukcií.
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt