Súťažíme o 5 rodinných vstupeniek s platnosťou 1 rok do jedinečnej KOVOZOO v Starom Meste pri Uherskom Hradišti, vzdialeného len 40 km od hraničného priechodu Skalica. V KOVOZOO môžete obdivovať unikátne exponáty. Prihláste sa do súťaže tu.
Celkom: 9 (zobrazuje sa 1-9) |
NOVÝ TOVAR VÝROBCA: FARMASI |
Vďaka špeciálnemu zloženiu obohatenému o olej Baobab a Tamanu a o mrkvový olej pripravuje pokožku na rýchlejšie a trvácnejšie opálenie, a zároveň ju pomáha zanechať hydratovanú a hodvábne jemnú. Ochranný fakor SPF6 pokožku pomáha chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi. Vďaka ľahkému a rýchlo vstreb... viacej POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR AKTUÁLNA CENA 2,00 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 1,00 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 1,00 EUR Naposledy bolo prihodené 31.5.2024 v 11:04 hodín, celkový počet prihodení 2 Aukcia bola zahájena v piatok 31.5.2024 v 7:33 hodín ( trvá 2 dni 8 hodín a 23 minút ), predpokládaný koniec aukcie je v pondelok 3.6.2024 v 7:29 hodín ( za 15 hodín a 31 minút ) Predávajúci Katarina P. (Parigalova) ID 336886 Aukciu číslo 12389251 sleduje 7 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
VEĽKOSŤ: 36 VÝROBCA: TOMMY HILFIGER |
Makkucke a elasticke modre rifle, maju uzucky strih, vzadu vysite logo.. dlzka 99 cm, pas 35x2 az do 39x2 cm, boky 43-54x2 cm, p.sed 21 cm.. su bezchybne.. POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,60 EUR AKTUÁLNA CENA 7,99 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 7,99 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 1,00 EUR Naposledy bolo prihodené 31.5.2024 v 8:21 hodín, celkový počet prihodení 1 Aukcia bola zahájena v štvrtok 30.5.2024 v 18:27 hodín ( trvá 2 dni 21 hodín a 29 minút ), predpokládaný koniec aukcie je DNES v 19:30 hodín ( za 3 hodiny a 32 minút ) Predávajúci Ilona K. (Ilonis) ID 49884 Aukciu číslo 12389031 sleduje 5 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
NOVÝ TOVAR |
Slamená kabelka , ktorú ľahko doladíte POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR AKTUÁLNA CENA 5,50 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 1,00 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 1,50 EUR Naposledy bolo prihodené 1.6.2024 vo 23:43 hodín, celkový počet prihodení 4 Aukcia bola zahájena v stredu 29.5.2024 vo 21:04 hodín ( trvá 3 dni 18 hodín a 52 minút ), predpokládaný koniec aukcie je DNES vo 20:41 hodín ( za 4 hodiny a 43 minút ) Predávajúci Daša W. (dadka0310) ID 42341 mimibazar.sk/dadka0310 Aukciu číslo 12388711 sleduje 8 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
VEĽKOSŤ: M VÝROBCA: TEZENIS |
Nenosene POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR AKTUÁLNA CENA 2,00 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 1,00 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 1,00 EUR Naposledy bolo prihodené 1.6.2024 v 16:50 hodín, celkový počet prihodení 2 Aukcia bola zahájena v piatok 31.5.2024 v 11:45 hodín ( trvá 2 dni 4 hodiny a 11 minút ), predpokládaný koniec aukcie je v štvrtok 6.6.2024 v 19:40 hodín ( za 4 dni 3 hodiny a 42 minút ) Predávajúci Andrea Ch. (Aretha) ID 29220 Aukciu číslo 12389344 sleduje 5 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
NOVÝ TOVAR VEĽKOSŤ: M VÝROBCA: CALVIN KLEIN |
Nový tovar
Super príjemný materiál
Elasticke
Pc 56€ POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,70 EUR AKTUÁLNA CENA 16,00 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 1,00 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 2,50 EUR Naposledy bolo prihodené 2.6.2024 vo 13:03 hodín, celkový počet prihodení 7 Aukcia bola zahájena v štvrtok 30.5.2024 v 9:40 hodín ( trvá 3 dni 6 hodín a 16 minút ), predpokládaný koniec aukcie je v stredu 5.6.2024 vo 21:31 hodín ( za 3 dni 5 hodín a 33 minút ) Predávajúci KAROLINA K. (karlyta) ID 177430 mimibazar.sk/karlyta Aukciu číslo 12388863 sleduje 16 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
VEĽKOSŤ: S VÝROBCA: TOMMY HILFIGER |
Top stav, ako nová
V pase gumka, prispôsobí sa
Elastická POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,70 EUR AKTUÁLNA CENA 6,00 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 1,00 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 2,50 EUR Naposledy bolo prihodené 1.6.2024 vo 14:24 hodín, celkový počet prihodení 3 Aukcia bola zahájena v štvrtok 30.5.2024 v 9:10 hodín ( trvá 3 dni 6 hodín a 47 minút ), predpokládaný koniec aukcie je v uterok 4.6.2024 vo 20:04 hodín ( za 2 dni 4 hodiny a 6 minút ) Predávajúci KAROLINA K. (karlyta) ID 177430 mimibazar.sk/karlyta Aukciu číslo 12388857 sleduje 14 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
VEĽKOSŤ: 37 VÝROBCA: BALENCIAGA |
Nosené vo velmi peknom zachovalom stave
Pc velmi vysoká
Veľkosť už nie je vidno, ale sedia na 37- menšia 38
ORIGINAL POŠTOVNÉ A BALNÉ: 4,00 EUR AKTUÁLNA CENA 8,00 EUR (VYVOLÁVACIA CENA 1,00 EUR) aktuálna výška minimálneho prihodenia je 3,50 EUR Naposledy bolo prihodené 1.6.2024 vo 14:24 hodín, celkový počet prihodení 3 Aukcia bola zahájena v štvrtok 30.5.2024 v 8:58 hodín ( trvá 3 dni 6 hodín a 58 minút ), predpokládaný koniec aukcie je v stredu 5.6.2024 vo 20:54 hodín ( za 3 dni 4 hodiny a 56 minút ) Predávajúci KAROLINA K. (karlyta) ID 177430 mimibazar.sk/karlyta Aukciu číslo 12388851 sleduje 8 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU |
NOVÝ TOVAR VÝROBCA: FARMASI |
Vďaka špeciálnemu zloženiu , ktoré je obohatené o mrkvový olej chráni pokožku pred škodlivými slnečnými lúčmi a pomáha dosiahnuť ideálne opálenie. Hydratuje pokožku a zanecháva ju na pocit hladkú a jemnú. Vhodný na všetky typy pleti. POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR Aukcia bola úspešně ukončená s koncovou cenou 4,00 EUR Aukcia bola zahájena v pondelok 27.5.2024 v 19:49 hodín a skončila v štvrtok 30.5.2024 v 19:44 hodín, celkom trvala 2 dni 23 hodín a 54 minút Predávajúci Katarina P. (Parigalova) ID 336886 Aukciu číslo 12387846 sleduje 9 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) |
NOVÝ TOVAR VÝROBCA: FARMASI |
Táto intenzívna účinná nočná maska vyživuje pleť svojou jemnou a osviežujúcou gélovou štruktúrou. Jej zloženie zanechá pleť jemnú, hladkú a hydratovanú. Prebuďte sa s mladistvo vyzerajúcou pleťou. POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR Aukcia bola úspešně ukončená s koncovou cenou 7,00 EUR Aukcia bola zahájena v pondelok 27.5.2024 v 11:34 hodín a skončila v štvrtok 30.5.2024 v 11:29 hodín, celkom trvala 2 dni 23 hodín a 54 minút Predávajúci Katarina P. (Parigalova) ID 336886 Aukciu číslo 12387628 sleduje 9 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) |