MIMIAUKCE.cz
Monika H. (Sinika) ID 78634 100% (359400)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 61 0 3594
Záporné 0 0 0
100% - 100%
Naposledy 25.5.2020, 1:04 DNES
Oblasť: Senica
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 4987
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 15
Prihodení za posledný týžděň 3
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Vítam Vás na mojich aukciách a ďakujem za účasť :-).Vaše príhozy sú záväzné!!!Ak máte dotazy, tak sa pýtajte ešte počas aukcie!!! Na Vaše dotazy odpoviem do 24 hodín.Po ukončenej aukcii Vás budem kontaktovať do 24 hodín - vždy ako registrovaná zo svojho nicku! Kontrolujte si prosím odkazy na MMB,maily,spam. Platbu očakávam do 3 pracovných dní, od obdržania podkladov k platbe, na svojom účte, ak sa nedohodneme inak! Prosím, aby ste mi na môj mail čo najskôr odpovedali a nezabudli mi napísať Vašu adresu, aby som nachystala balíček! Čakám na odpoveď max. 7 dní od ukončenia aukcie, potom dávam negatív!!!
Balíčky sa snažím posielať čím skôr po pripísaní peniažkov na môj účet.
Drobné veci posielam ako doporučenú listovú zásielku 2. triedou a väčšie vecičky v balíku 2.triedou, ktorý je poistený. Obyčajne alebo nepoistený balík posielam iba na výslovnú žiadosť nakupujúceho, ale za poistenie balíka na sumu 30,- € zaplatíte iba 0,30 €, preto si myslím, že poistiť balík sa vždy oplatí. Ak balík nebude poistený, tak pošta v prípade straty neposkytuje žiadnu finančnú náhradu!!!
Vzhľadom k tomu, že keď mi prevediete peniaze cez IB, zaplatím za každú prijatú čiastku 0,30 €, bola som nútená si túto sumu zarátať do poštovného!!! Ak budete peniaze vkladať na účet (na pošte u prepážky), tak ma o tom vopred informujte a prirátajte k celkovej sume, ktorú som Vám zaslala v podkladoch k platbe, ešte 0,40 €.
Výška poštovného je vždy uvedená pri každej aukcii. Poštovné uvedené pri aukcii platí pri zásielkách v rámci SR, poštovné do zahraničia upresním. Niekedy sa nepodarí určiť presnú výšku poštovného. V takom prípade preplatok nevraciam a doplatok nepožadujem.
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.8.2012, 22:22
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt