MIMIAUKCE.cz
Henrieta L. (burberry11) ID 255010 100% (9800)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 13 1 100
Záporné 0 0 2
100% 100% 98.04%
Naposledy 13.5.2021, 8:50
Oblasť: Štúrovo
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 0
Skončené aukcie 250
Úspešné aukcie 43
Neúspešné aukcie 207
Usporiadaných aukcií 250
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 137
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 1
Prihodení za posledný týžděň 0
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
PODMIENKY PREDAJA
milé nakupujúce,

Ďakujem Vám vopred za Váš záujem o moje veci. ide väčšinou o veci Nové , nosené, alebo v zachovalom a nepoškodenom stave alebo o veci, z ktorých boli len odstrihnuté visačky. všetky veci sú 100% originál, za to ručím vrátením peňazí. napodobeniny u mňa nenájdete. veci dávam za úplne symbolické ceny. dražte prosím len tí, ktorí máte o vec naozaj záujem. po skončení aukcie sa ozvem výhercovi vždy maximálne do 24 hodín. takisto ocením ak ma budete kontaktovať najneskôr do dvoch dní, ináč vyhratú vec posúvam buď posúvam ďalšiemu dražiteľovi,alebo dávam negatívne hodnotenie a dražiteľa dávam do zoznamu zakázaných účastníkov.
Tovar speť neberiem! Preto čítajte pozorne!
na dobierku už neposielam!!po pripísaní peniažkov na účet, posielam balicek do troch dní. nedávam info, keďže nestíham každému odpisovať. veci neberiem späť! v poštovnom je zarátané aj balné, výšku poštovńeho poprosim rešpektovať posielam ako doporučený list(vačšinou 1.triedou). alebo 2.triedou, ale treba oznamiť v pred inač zasielam nie doporučene.

možnosť kúpiť vec aj mimo aukcie, na cene sa dohodneme:)

Čo sa týka poštovného - patrične zodpovedá hodnote uvedenej u aukcii Pri aukciach uvadzam obyčajne poštovne 2tr,ale samozrejme mate na vyber,ako chcete baliček poslať.
V pripade vyhratia viacerych aukcií,platite len jedno poštovne+balne,ktore zaleží od vahy,
avšak ZA KAŹDU DALŚIU AUKCIU SI UĆTUJEM POPLATOK-0,20e-PROSIM REŠPEKTUJTE TO! Tento poplatok som si doteraz neučtovala,ale kedže aukcie zväčša končia tak,ako končia,väčšinou vyhodnejšie pre zakaznika,rozhodla som sa to taktiež učtovať.Ak dražíte viac vecí, platbu posielate spolu - JEDNU CELKOVÚ KONEČNÚ SUMU !!!!POŠTOVNÉ SA ZDRAŽELO!
Poslané obyčajne-1-2 triedou-na vlastné riziko.

Ak chcete dražit aj iné moje aukcie (dalšie dni), tak ma po skončení vašej 1. u mňa vyhranej aukcie IHNED!!! kontaktujte, že mám ešte čakať. Aby ste neplatili poštovné 2x.

poštovné určím ja je uvedene v aukci zasielam vžy druhou triedou alebo ak chcete tak aj 1.triedou ale treba priplatiť k sume

Kvôli pandemii idem na poštu 2x tyždenne treba rešpektovať !


Takže .... prajem Vám všetkým veľa šťastia, Heňa
Podmínky byly naposledy upraveny: 14.3.2021, 9:41
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt