MIMIAUKCE.cz
Ján N. (nikdyviac) ID 179475 100% (285900)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 64 3 2859
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 13.12.2018, 19:09 včera
Oblasť: Košice
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 9
Skončené aukcie 12200
Úspešné aukcie 4819
Neúspešné aukcie 7381
Usporiadaných aukcií 12209
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 349
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 15
Prihodení za posledný týžděň 3
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Srdečne ďakujem za prejavený záujem o moju vecičku.
Chcem Vás upozorniť na moje podmienky predaja !!!!! !!!!!Akceptujte prosím moje poštovné + balné, v opačnom prípade u mňa nedražte, ďakujem...

Poštovné,ktoré určujem ja !!! + BALNE !!! /Balné nespočíva len v obálke , ale aj iné náklady ktoré sú stým spojené /+- ak máte otázky, prosím pýtajte sa ešte PRED UKONČENÍM AUKCIE.
- s cenou ani postovnym nevyjednavam+!!!!!! PRI VIACERYCH BALIKOCH A DRAHSICH VECIACH AUTOMATICKY BALICKY POISTUJEM-BERTE TO NA VEDOMIE-!!!!!!!!
***Keď o vecičku prejavíte záujem a vydražíte si ju, poprosím danú vec zaplatiť najneskor do troch dní od ukončenia aukcie. Keďže vecičku dražíte, mali by ste mať na vecičku vyhradené peniažky. Samozrejme ak poprosíte, s platbou vo výnimočných prípadoch počkám, záleží len na dohode a celkovom prístupe kupujúcej - kupujúceho. DOBIERKA-NIE!!! Na kúpu ponúkaných topánok sa nevzťahuje záručná doba!!!! Poprosil by som,aby dražili a kupovali na mimibazáre a na mimiaukciách z môjho TOVARU len taký,ćo sa vzdávajú nároku na reklamáciu-vzhľadom na veľmi nízke vyvolávacie ceny nie je možne uplatniť si reklamáciu .Vydražený tovar späť neberiem -iba ak je poškodený koli reklamácií!!!!

Keď sa mi do troch dní od ukončenia aukcie neozvete, okamžite dávam na vašu stránku mimibazár a mimiaukcie negatívne hodnotenie. Tak isto pri odmietnutí vydraženej vecičky vám dávam taktiež negatívne hodnotenie na vašu stránku mimibazar aj mimiaukcie. Preto si prosím dva krát rozmyslite, či máte o danú vec naozaj záujem alebo nie!!!!!Po skončení aukcie sa Vám hneď ozvem s údajmi k platbe. Poprosím vás preto o spätný email s vašou adresou a s vyrozumením, že ste môj email zobrali na vedomie.
K vecičkám vždy píšem v akom sú stave, pri nejasnostiach ma prosím kontaktujte, aby sme predišli nedorozumeniam.
Prajem príjemné chvíle pri dražení a ďakujem za váš záujem JANO
Podmínky byly naposledy upraveny: 5.3.2018, 9:42
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt