MIMIAUKCE.cz
Ján N. (nikdyviac) ID 179475 100% (281800)
HODNOCENÍ POSLEDNÉ 3 MESIACE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÝCH 12 MESIACOV POSLEDNÉ 3 MESIACE CELKOM
Kladné 54 28 2818
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 21.2.2018, 19:12 včera
Oblasť: Košice
VLASTNÉ AUKCIE
Prebiehajúce aukcie 16
Skončené aukcie 11829
Úspešné aukcie 4787
Neúspešné aukcie 7042
Usporiadaných aukcií 11845
ÚČASŤ NA AUKCIÁCH
Celkom vyhratých aukcií 303
Zúčastnených aukcií za posledný mesiac 19
Prihodení za posledný týžděň 14
HODNOTENIE NA MIMIBAZARi
PREDÁVAJÚCI NIEZASIELA DO ZAHRANIČIA
PODMIENKY PREDAJA
Srdečne ďakujem za prejavený záujem o moju vecičku.
Chcem Vás upozorniť na moje podmienky predaja !!!!! !!!!!Akceptujte prosím moje poštovné + balné, v opačnom prípade u mňa nedražte, ďakujem...

Poštovné,ktoré určujem ja !!! + BALNE !!! /Balné nespočíva len v obálke , ale aj iné náklady ktoré sú stým spojené /+- ak máte otázky, prosím pýtajte sa ešte PRED UKONČENÍM AUKCIE.
- s cenou ani postovnym nevyjednavam+!!!!!! PRI VIACERYCH BALIKOCH A DRAHSICH VECIACH AUTOMATICKY BALICKY POISTUJEM-BERTE TO NA VEDOMIE-lacnejšie Vás to budete mať,ak mi napíšete svoje tel.číslo a pre balík si pojdete osobne na poštu !!!!!!!!
***Keď o vecičku prejavíte záujem a vydražíte si ju, poprosím danú vec zaplatiť najneskor do troch dní od ukončenia aukcie. Keďže vecičku dražíte, mali by ste mať na vecičku vyhradené peniažky. Samozrejme ak poprosíte, s platbou vo výnimočných prípadoch počkám, záleží len na dohode a celkovom prístupe kupujúcej - kupujúceho. DOBIERKA-NIE!!! Na kúpu ponúkaných topánok sa nevzťahuje záručná doba! Poprosil by som,aby dražili a kupovali na mimibazáre a na mimiaukciách z môjho TOVARU len taký,ćo sa vzdávajú nároku na reklamáciu-vzhľadom na veľmi nízke vyvolávacie ceny nie je možne uplatniť si reklamáciu .Vydražený tovar späť neberiem -iba ak je poškodený koli reklamácií!!!!

Keď sa mi do troch dní od ukončenia aukcie neozvete, okamžite dávam na vašu stránku mimibazár a mimiaukcie negatívne hodnotenie. Tak isto pri odmietnutí vydraženej vecičky vám dávam taktiež negatívne hodnotenie na vašu stránku mimibazar aj mimiaukcie. Preto si prosím dva krát rozmyslite, či máte o danú vec naozaj záujem alebo nie!!!!!Po skončení aukcie sa Vám hneď ozvem s údajmi k platbe. Poprosím vás preto o spätný email s vašou adresou a s vyrozumením, že ste môj email zobrali na vedomie.
K vecičkám vždy píšem v akom sú stave, pri nejasnostiach ma prosím kontaktujte, aby sme predišli nedorozumeniam.
Prajem príjemné chvíle pri dražení a ďakujem za váš záujem JANO
Podmínky byly naposledy upraveny: 21.10.2016, 13:48
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt