Tento lahodný prípravok so sviežou príchuťou lesných plodov je ideálny pre celú rodinu. Odporúčame ho najmä pre deti už od útleho veku, ako aj pre osoby stredného a staršieho veku. Vita Active je koncentrovaný prírodný multivitamín, ktorý sa skladá z 21 starostlivo vybraných druhov zeleniny a ovocia. Dôležité je, že sa pestujú výlučne v ekologických plantážach, ktoré sa nachádzajú na miestach vzdialených od mestského zhonu a znečistenia životného prostredia. Preto pri výbere Vita Active máte istotu najvyššej kvality.
Okrem toho zloženie tohto prípravku 100 % pokrýva dennú potrebu 10 základných vitamínov. Tieto vitamíny sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho organizmu a pre správne fungovanie imunitného systému. Preto pravidelné používanie tohto prírodného multivitamínu podporuje vaše zdravie každý deň. Vhodné aj pre deti.
Vitamín D3 – posilňuje kosti a nervový systém
Vitamín E – prírodný antioxidant pre zdravú pokožku
Vitamín B1 – podporuje srdce a nervový systém
Vitamín B2 – zlepšuje metabolizmus a imunita
Vitamín B6 – ochrana nervového systému
Vitamín B12 – podporuje energiu a fungovanie mozgu
Niacín (B3) – zdravé srdce a krvný obeh
Kyselina listová – podporuje rast a produkciu serotonínu
Kyselina pantoténová – energia a regenerácia
Biotín – zdravé vlasy, pokožka a nechty
Výborný aj pre malé detičky, synovi chutí a sám si ho vždy vypýtal :)
Aukcia bola započatá v utorok 2.6.2026 v 9:55 hodín a skončila v štvrtok 4.6.2026 vo 20:00:00 hodín, celkom trvala 2 dni 10 hodín a 4 minuty
 |
|
 |
|
PODMIENKY PREDAJA
Vítam všetkých dražiteľov! VŠETKÝM SVOJIM ZÁKAZNÍČKAM A ZÁKAZNÍKOM ZELAM PRÍJEMNÉ PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV A VELA ODDYCHU :) Pozor- zavádzam u seba poplatok (od 14.7.)za dve a viac vyhranych aukcií = 0,20 € za každú druhú až x-tú vyhranu aukciu. Účet, na ktorý prijímam platby: Tatrabanka- IBAN: SK60 1100 0000 0029 1366 6121 Možná aj platba cez Viamo, v prípade záujmu poskytnem telefónny kontakt. Ak by som sa náhodou po ukončení výhernej aukcie do 24 hodín neozvala, PROSÍM ABY SA VÝHERCA OZVAL SÁM OD SEBA, prípadne uhradil celkovú sumu aj so svojim menom na uvedený účet. Od juna 2024 som začala objednávať kvôli synovi a zlepšeniu imunitu aj z LR, takže sa tu môžu objaviť prebytky z niektorých LR objednávok, skratka neotvorené produkty, vhodné aj ako darček :) POZOR POZOR - od 1.4.2022 platí, ze: - na platbu čakám maximálne 3 pracovné dni, ak sa nedohodneme inak. - tovar u seba podržím maximálne týždeň, viac to nie je v mojich kapacitách (nie som eshop ani veľkosklad, som obyčajný človek s obyčajným bytom a obyčajnými skriňami :-) Koniec hlásenia :-) Poprosím, do odkazu mi VŽDY píšte aj adresu, keďže v odpovedi typu ,,práve som previedla peniaze adresu nájdem asi len veľmi ťažko.... :-) potom zásielka ostáva u mňa zbytočne dlho a vy musíte na svoje veci čakať. Tovar posielam doporučene 2.triedou. Pokiaľ si želáte zásielku poslať 1. triedou alebo poistene, treba ma o tom informovať. POZOR- obyčajne (bez dokladu) už zásielky NEPOSIELAM, je teda zbytočné sa na to pýtať. V prípade záujmu môžem zásielku poslať aj cez Zasielkovnu, vždy mi to ale treba dostatočne vopred napísať a uviesť všetky potrebné detaily. Do ceny poštovného momentálne nepočítam balné, ešte to tak budem robiť cca mesiac (nakoľko zas šla cena poštovného vyššie, tak aby bol čas si privyknúť na nové ceny). Ohľadom ceny za poštu sa NEDOHADUJEM. Ak ste u mňa vyhrali alebo ste si objednali tovar v hodnote nad 10€ (bez poštovného) a máte záujem o osobný odber v BA, DS či okolí, stačí mi dať vedieť vopred a môžeme sa dohodnúť aj takto ( samozrejme, poštovné tým pádom neplatíte). Zakaždým Vás žiadam, aby ste mi uviedli v poznámke aj meno, keď sa náhodou nezhoduje s Vašim nickom tu na MMA, NETREBA žiadne ID ani VS, nerada hľadám podľa čísiel. A už párkrát sa mi stalo, že som kvôli neznámemu menu účtu mala problém platbu identifikovať a kvôli tomu som zásielku posielala neskôr, tak aby sme tomu predišli. Prípadne mi môžete k platbe poslať komentár do správy, ak ste zabudli uviesť poznámku. Na dobierku nezasielam! Ak nastane nejaký problém, určite sa spoločne dopracujeme k riešeniu. VYHRADZUJEM SI PRETO PRÁVO VYJADRIŤ SA K PRÍPADNEJ REKLAMÁCIÍ EŠTE PREDTÝM, AKO SA UDELÍ NEGATÍVNE HODNOTENIE! Poprosím Vás, ak ste sa rozhodli na niektorú z aukcií prihodiť, robte to len vtedy, ak o danú vec máte naozaj seriózny záujem a máte tieto podmienky predaja dôkladne prečítané a SÚHLASÍTE S NIMI. Z mojej strany zatiaľ všetko, želám Vám príjemné draženie! :-) |
|
 |
|
 |
aukcie, ktoré končia dnes a zajtra dopoludnia
aukcie, ktoré budú končiť
zajtra popoludní a neskoršie
KATEGÓRIE
kliknutím na znamienko +
sa vám zobrazia nové aukcie
OBĽÚBENÉ ZNAČKY