MIMIAUKCE.cz
bordové šaty s volánom Otto veľ. 38 + bižutéria grátis
bordové šaty s volánom Otto veľ. 38 + bižutéria grátis
krásne, elegantne, pohodlné úpletové šaty zdobené nadčasovými romantickým volánmi,
kupovane v Otto, oblečené asi 2x na chvíľu
veľkostne 38/M
širka prsia v klude 46x2 cm v kľude
pas v kľude 38x2 + zdarma nová retiazka s ružovým očkom, bižutéria, nenosené
boky v kľude 47x2 cm
dĺžka 97 cm
rukáv od krku 56 cm, od ramena 48 cm
šatišky su elastické povolia, pritom su pekne padavé,,zloženie polyester, elastan..syntetický tenký úplet..nekrčia sa..na fotke vyšli fialové...no sú bordové
VEĽKOSŤ: 38
VÝROBCA: OTTO
VEĽKOSŤ: 38
VÝROBCA: OTTO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 10,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12395877 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Monika D. (5mima55) ID 149671
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 17.6.2024 v 8:48 hodín a skončila v sobotu 22.6.2024 v 17:44:00 hodín, celkom trvala 5 dní 8 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

PROSÍM O REŠPEKTOVANIE POŠTOVNÉHO UVEDENÉHO V AUKCII , VLASTNÉ ÚPRAVY AKO NAPR: STAČÍ MI TO POSLAŤ TAK A TAK NEAKCEPTUJEM !! PODMIENKY URČUJEM AKO PREDÁVAJÚCA JA A VY TÝM ,ŽE SA ZÚČASTNÍTE AUKCIE, S NIMI AUTOMATICKY SÚHLASÍTE.

Ďakujem za prejavený záujem o moje aukcie, do aukcií dávam veci nové, prípadne min. nosené, ktoré nenosím, prípadne sme sa netrafili vo veľkosti. Prosím aby prihadzovali len účastníci so serióznym záujmom o draženú vec, poštovné je uvedené pri zásielke buď ako obyč. list 1., triedy alebo dopor. 2.tr., ( pri obyč. zásielke - ak si želáte zásielku poslať doporučene, dajte vedieť, no je potrebné rozdiel doplatiť.... na dobierku posielam len po dohode. Na vaše otázky kedykoľvek odpoviem, pokiaľ nejaké máte k prebiehajúcim aukciám. Tovar nevymieňam ani neberiem späť. Pri viacerých aukciách počítam len jedno poštovné podľa váhy. Obálky a pásky tiež nemám zadarmo, takže sú súčasťou ceny za poštovné.
Do 24 hodín po skončení aukcie vás ako výhercu kontaktujem.
Inzerujem na viacerých stránkach, preto sa môže stať, že sa vec predá inde. V takom prípade aukciu ruším, prípadne odstraňujem prihodenie.
Po kontaktovaní mi prosím dajte vedieť kedy prevediete platbu a pošlite adresu. V prípade potreby počkať s platbou to napíšte rovno, neignorujte výzvu, inak budem nútená posunúť tovar opäť do dražby a vám dať negatívne hodnotenie a zaradiť vás medzi nežiadúcich kupujúcich...som tiež človek, a dokážem sa vždy dohodnúť, pochopiť, počkať.
Želám vám veľa radosti z mojich aukcií, a verím že budú spokojné vždy obe strany :-))
Monika

Ak chcete hradiť výhru, č. účtu je: SK420900 0000 0000 99543266, do správy poprosím vaše meno a cez MMA odkazy mi pošlite adresu..
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesta | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu