MIMIAUKCE.cz
Uzasna moderna presivana prechodma bindicka- trendy model velmi, raz vyuzita
Uzasna moderna presivana prechodma bindicka- trendy model velmi, raz vyuzita
  
Mam 3 podobne tuto posuvam, AKO NOVA udane L skor M/L ko..54 a 54 rozmery prsia dlzka...jrmne futrovana zvonku satenka acten vzooor...
Aktualne top styl...najma severske krajiny kde tieyo bundy stoja od 100 Eur hore...:-) ..kombinovatelna s cargo gatami, rifle, pod nu rolak kosela biela ....super kusok!
Na postu ideme naraz so vsetkym v stredu 6.3 inokedy sa zial neda, respektujte pred drazenim, prosim.
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: MANGO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 33,00 EUR
Víťaz aukcie lucia t. (pusalucy) ID 1747
Aukciu číslo 12351200 sleduje 10 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Evina K. (BIOKOZMETIKA) ID 593 mimibazar.sk/BIOKOZMETIKA
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v uterok 27.2.2024 v 15:13 hodín a skončila v pondelok 4.3.2024 vo 22:09:08 hodín, celkom trvala 6 dní 6 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé zákazníčky, na aukciach dražím veci po mojej rodine, kamaratkach,prípadne nové kusky, ktoré nám z nejakého dôvodu nesadli, nakoľko väčšinu vecí nakupujem v zahraničí a poštovné je pomerne drahé. Vydraženú aukciu je možné vrátiť iba v prípade, že sa jedná o skrytú vadu, ktorú som nedopatrením prehliadla.

Zásielky vozím na poštu autom / RAZ V TÝŽDNI/ Všetky vyplatene balíky posielam naraz, preto je dôležité respektovať moje podmienky pred dražbou! Pokiaľ v daný deň nemám pripísanú sumu na účte, vraciam peniaze automaticky späť, aukciu ruším a už u mňa nedražte. Nie je v mojích silách individuálne voziť zásielky vyplatené po termíne.Výška poštovného je daná v aukcii, na túto tému nereagujem. Žiaľ, nemám čas riešiť maily s otázkami a premeriavať na požiadanie. Všetko je vysvetlené v podmienkach predaja. Mám časovo náročnú prácu-denne okolo 100 mailov len pracovne. Samozrejme, keď nastane problém, nenabehne úhrada či adresu nepošlete, Vás kontaktujem. Komunikujem cez MMA, nie na maily, kde mi často poštu ukladá do spamu, prípadne mail neprejde.
Na dobierku, po opakovane zlých skúsenostiach, neposielam a ani nemením spôsob poslania, všetko je spracované cez EPH, balík al.dooporučená zásielka.
Po výhre sa snažím každého obratom kontaktovať a na úhradu čakám podľa zadania v aukciách. K úhrade nevyzývam opakovane a neakceptujem jej odkladanie bezdôvodne. Veľa aukcií mi tak zostalo, musela som ich zopakovať a pritom bol o ne spočiatku záujem. Navyše za každú jednu platím a strávim tým veľa veľa času. Toto nie je moje zamestnanie, preto som musela sprísniť podmienky po toľkých rokoch. Ukončených aukcii úspešne mam doposiaľ uz skutocnčne vela, verím preto, že budete spokojné.
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu