MIMIAUKCE.cz
CHRÁNIČ PREDNÉHO SEDADLA-a deti neokopu a nezašpinia sedadlo
CHRÁNIČ PREDNÉHO SEDADLA-a deti neokopu a nezašpinia sedadlo
  
Ľahko sa čistí, lebo je z umývateľného materiálu, takže ho stačí utrieť s vlhkou handrou. Montáž je ľahká a jednoduchá! Pre istotu uvádzam aj rozmery: šírka hore (tam kde je naj užší) 20 cm, šírka dole 41 cm, celková dĺžka 54 cm.
Rozmery: šírka hore (tam kde je naj užší) 20 cm, šírka dole 41 cm, celková dĺžka 54 cm.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,95 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 0,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12349880 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Marian V. (Marianček) ID 11864 mimibazar.sk/mariancek
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 25.2.2024 v 7:26 hodín a skončila v nedeľu 3.3.2024 v 7:23:00 hodín, celkom trvala 6 dní 23 hodín a 56 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé maminky, tatinká a ostatní účastníci,

sme veľmi radi, že ste prejavili záujem o naše veci. Keď si chcete niečo premerať alebo sa na niečo spýtať ohľadne draženej veci, tak to spravte ešte pred ukončením dražby..........radi vám veci premeriame, na vaše otázky odpovieme.
V prípade, že u nás vyhráte aukciu, určite sa s vami kontaktujeme, prostredníctvom MMB pošleme odkaz (keby sme sa neozvali môžete napísať aj vy, hlavne vás poprosím, aby ste nám uviedli vaše meno a presnú adresu, kam máme zaslať balík). Platbu za vydraženú vec (vrátane poštovného) poprosíme poukázať na číslo účtu: SK32 1100 0000 0029 3823 3330. Do správy pre prijímateľa nezabudnite uviesť názov tovaru alebo vaše meno, aby sme platbu vedeli identifikovať. Balík posielame až po pripísaní peňazí na náš účet. Pokiaľ sa vydraží viacej aukcii naraz tak každú aukciu posielam samostatne poštou alebo kuriérom kôli prehľadu odoslaných zásielok. Ďakujem za pochopenie . Vydražené veci zasielame doporučene (aby sme mali o tom doklad v prípade reklamácií), alebo ich môžete vyzdvihnúť aj osobne, a to v BA alebo vo večerných hodinách a cez víkendy v Šamoríne (veď vždy sa dá dohodnúť).

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám príjemné chvíle pri dražení.
Marián, Ingrid, Veronika a Ema
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu