MIMIAUKCE.cz
Chňapky
NOVÝ TOVAR
Chňapky
Nové, ešte s visačkou. Textilné. Rukavica a štvorec. Vhodné aj ako darček. Z jednej strany motív jabĺčok, druhá červená.
VÝROBCA: DURA TEX
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,70 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 2,00 EUR
Víťaz aukcie Katarína J. (caleo) ID 21783
Aukciu číslo 12316185 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Lucia H. (superlucka) ID 42346
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 3.12.2023 vo 14:08 hodín a skončila v sobotu 9.12.2023 vo 22:23:00 hodín, celkom trvala 6 dní 8 hodín a 14 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ahojte všetci,

Teší ma Váš záujem o moje aukcie, prosím ale, pri každej aukcii si pozorne prečítajte moje podmienky. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte! Tovar sa snažím čo najlepšie popísať, či nafotiť. Prihadzujte iba v prípade vážneho záujmu. Vami vyhratý tovar neberiem späť!!!

Po ukončení aukcie výhercu vždy kontaktujem. Môj IBAN SK69 8360 5207 0042 0406 2834. Ako účel platby (predmet, správu,...) uveďte Vaše priezvisko a stručný popis vyhratej aukcie. Obratom mi pošlite adresu, kam Vám mam balíček poslať.

Pokiaľ sa nedohodneme inak, požadujem platbu do 3 dní od výhry, resp. môjho kontaktovania cez odkaz. Ak výherca nereaguje na moje odkazy (maximálne však ďalšie dva po prvom oznámení o výhre) dávam negatívne hodnotenie. Verím však, že vždy sa dá dohodnúť, ak sa chce!

Poštové (a balné) býva vypočítané na doporučený list druhej triedy (prípadne na balík na poštu - pri väčších veciach), na dobierku neposielam! Ak chcete výhru poslať obyčajne, dajte vedieť, dohodneme sa.
Balíčky posielam podľa času a možností, keďže mám malé dieťa a chodím aj do práce. Osobný odber toho času nie je možný.

V prípadne, ak bojujete aj o niektorú z mojich ďalších aukcií dajte vedieť, na spoločnom odoslaní a poštovnom sa môžeme dohodnúť po ich skončení.

Ďakujem a prajem veľa šťastia pri aukciách!!!
Lucka
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu