MIMIAUKCE.cz
SUPER PANSKA MIKINA LEVIS S KAPUCNOU c.L pc-69,90 eur
NOVÝ TOVAR
SUPER PANSKA MIKINA LEVIS S KAPUCNOU c.L  pc-69,90 eur
  
SUPER PANSKA MIKINA LEVIS S KAPUCNOU c.L pc-69,90 eur.... DLZKA RUKAVOV MERANA OD KRKU - 76 CM ....CELKOVA SIRKA MERANA POD PAZUCHAMI - 118 CM....DLZKA - 74 CM MIKINA JE NOVA NENOSENA AJ S STITKOM....
VEĽKOSŤ: L
VÝROBCA: LEVIS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,90 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 22,00 EUR
Víťaz aukcie Zuzana K. (anazuz19) ID 124585
Aukciu číslo 12209430 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Iveta H. (ivetka17) ID 251685
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 29.3.2023 v 15:53 hodín a skončila v pondelok 3.4.2023 vo 22:39:00 hodín, celkom trvala 5 dní 6 hodín a 45 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Krásny deň milé moje zákazníčky a zákazníci,

všetkým vám veľmi pekne ďakujem za účasť na mojich aukciách a samozrejme prajem vám príjemnú dražbu!

Som často odcestovaná v zahraničí, ale aj napriek tomu sa snažím všetkých výhercov kontaktovať do 2 dní. Ako náhle vás kontaktujem prosím snažte sa mi odpovedať a zaslať aspoň adresu aby som si balíčky vedela včas pobaliť a pripraviť. Na platbu čakám maximálne 5 pracovných dní samozrejme ak sa nedohodneme inak. V prípade, že platbu neviete uhradiť do stanovenej lehoty stačí ma upovedomiť a veľmi rada a ochotne počkám.
Tým, že potvrdíte cenu na mojich aukciách súhlasíte aj s výškou poštovného. Prosím berte to do úvahy. Som veľmi opatrná a preto všetky moje aukcie zasielam doporučene alebo s poistením. Samozrejme balíčky môžem poslať aj obyčajne, no vždy len na vaše riziko. Čo sa týka dobierky – nezasielam.

Prosím snažte sa akceptovať moje podmienky predaja a ak časovo nestíhate aukciu kľudne ma kontaktujte aj po nej respektíve mimo nej.

Veľmi dôležité upozornenie : KONTAKTUJTE MA VÝLUČNE LEN CEZ ODKAZY NA MIMIAUKCIÁCH, PRETOŽE MAIL MÁM NEFUNKČNÝ! ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE !!!

Na záver by som chcela len toľko, že vždy robím všetko preto aby bola spokojnosť na oboch stranách a to vo všetkých smeroch.

Ďakujem ♥
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktné miesto | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu