MIMIAUKCE.cz
Blúzka HM veľkosť M/38
Blúzka HM veľkosť M/38
  
Ponúkam túto peknú blúzku na leto v zachovalom stave, vhodné k legínam, sukni. Veľkosť M. Určte si svoju cenu. Vzadu zips na zapínanie.
VEĽKOSŤ: M
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12183766 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Jana B. (janka2302) ID 18435
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v sobotu 4.2.2023 v 9:15 hodín a skončila vo štvrtok 9.2.2023 vo 20:50:00 hodín, celkom trvala 5 dní 11 hodín a 34 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

PODMIENKY PREDAJA
Milé mamičky i nemamičky . . .

. . . ďakujem, že ste sa zúčastnili mojich aukcií.
Ak máte otázky týkajúce sa stavu vecí a pod., kontaktujte ma ešte pred tým, ako sa zapojíte do aukcie.Rada Vám odpoviem na Vaše otázky prostredníctvom odkazov.
Tovar späť neberiem. Pokiaľ má ponúkaná vec nejakú vadu, vopred upozorním a navyše poskytnem možnosť k nahliadnutiu prostredníctvom fotografie. Potvrdením aukcie súhlasíte s uvedeným poštovným.
Verím, že s vyhratými vecami budete spokojné. Výhercu budem kontaktovať do jedného, dvoch dňí po skončení aukcie. Ak sa výherca aukcie nebude reagovat na moje odkazy do dvoch dní, dávam zlé hodnotenie.Balíčky posielam hneď, keď nabehne platba.
K platbe si pripocitajte aj postovne ktore je uvedene cislo uctu je SK3409000000000447125256 slsp /do vkladu treba pisat vase meno a vec ktoru ste drazili, zaroven mi zaslite adresu,aby som vam to mohla odoslat.
Prosím aby prihadzovali len tie z Vás, ktoré máte o danú vec naozaj záujem, Po skončení aukcie Vám pošlem číslo účtu a Vás prosím o zaslanie Vašej adresy. Po nabehnutí koruniek na účet, obratom posielam balík. Prosím len serióznych záujemcov,neplatiči nezúčastňujte sa na mojich aukciách!!!
V postovnom je zahrnute aj balné plus 0,40 centov, ktoré si odratúva banka pri priamom vklade cez IB!!! cez vikendy vacsinou nie som doma, preto ak sa vam neozvem, kontaktujem vas v pondelok, alebo mozte vlozit na cislo uctu peniazky aj s postovnym, a napisat mi na emeil ze aukciu ste uhradili, plus vasu adresu, ja vam vyhranu auckiu odoslem, a samozrejme hned kontaktujem. Aby som nechodila kazdy den na postu vyhrane aukcie posielam zvycajne vzdy v pondelok alebo v piatok.
Postovne je take ake je udane na aukcii, neberiem ohlad na zjednavanie postovneho, ak drazite tovat, pozorne si pozerajte aj poštovné.
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti |
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu