MIMIAUKCE.cz
Odpadkový kôš na senzor pri priblížení sa sám otvorí aj zatvori
Odpadkový kôš na senzor pri priblížení sa sám otvorí aj zatvori
 
Inteligentný bezdotykový smetný kôš je zánovný čistý použitý minimálne keďže z dôvodu sťahovania ho nemáme kde mať tak posuvam pov cena bola 55euro funguje ja baterky keď sa k nemu priblížite rukou že idete vyhodiť odpad sám sa otvorí a za pár sekúnd ,keď ho použijete sa sám aj zatvorí.veľkosť stredná cca 20/30l.ideálny do kuchyne .super vychytávka.funguje 100% stav vynikajúci ako novy.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 4,50 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 14,99 EUR
Víťaz aukcie Viera G. (borderka) ID 333435
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
26.1. 12:30:43 - Viera G. (borderka) ID 333435 potvrdil(a) vyvolávaciu cenu 14,99 EUR
Aukciu číslo 12179174 sledujú 3 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Elena P. (myska040) ID 56658
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 25.1.2023 vo 4:57 hodín a skončila v sobotu 28.1.2023 v 19:52:00 hodín, celkom trvala 3 dni 14 hodín a 54 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Prosím pri dražení si pozorne čítajte moje podmienky! Výhercovi sa ozvem v čo najkratšom časovom úseku, najneskôr do 24 hodín. Tovar zasielam hned ako nabehnú peniažky na účet .... Posielam tovar DOPORUČENE!
AK U MNA DRAŽITE VIACEJ VECí POŠLEM VAM ICH V JEDNOM BALIKU ALE ZA NAJVYŚŠIE UVEDENE POSTOVE.
Baliky poistujem po dohode.. ZA STRATENY TOVAR NEZODPOVEDAM!!!!!! V popise tovaru uvádzam pravdivý stav a preto - nepríjmam žiadne reklamácie...tovar z aukcie neberem spet ... POZOR -AK TOVAR NESEDI NEPRIJMAM HO NASPET ,prosim ak chcete u mna dražiť akceptujete tento fakt .. mala som s tym v minulosti problemy..možte ho v bazare posunut dalej...... Ak si výherca odmietne prebrať aukciu i po niekoľkých upozorneniach, alebo nepodá vysvetlenie, dávam negatívne hodnotenie a zákaz účasti na mojich aukciách. ´MUSIM DODAT ZE TOVAR DRZIM PO VYDRAZENI TYZDEN..Ak sa vyherca do tyždna neozve ani nepoda vysvetlenie , tovar posuvam dalej......Prosím, dobre si rozmyslite, či chcete prihodiť, pretože aj ja za aukcie platím! Verím, že so mnou ako s predávajucou budete spokojní. V každom prípade prajem príjemné draženie :*)
Reklama | Podmienky serveru | Kontakt | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky pre používanie služby informačnej spoločnosti |
Informácie o spracovaní osobných údajov | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodávatelia obsahu