Vyhrajte jednu z 3 skvelých stavebníc LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá z celého sveta. Stačí len správne odpovedať na otázku, ktorú nájdete v tomto článku.
MIMIAUKCE.cz
Odvápňovač Durgol Swiss Espresso
NOVÝ TOVAR
Odvápňovač Durgol Swiss Espresso
  
Špeciálny vysoko kvalitný odstraňovač vodného kameňa vhodný pre všetky typy automatických a poloautomatických espresovačov a kávovarov všetkých značiek, kávovary s kapsulovým systémom a prekvapkávače.
VEĽKOSŤ: S
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 1,98 EUR
Víťaz aukcie Lubov V. (atawri) ID 138321
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
24.11. 13:57:53 - Lubov V. (atawri) ID 138321 ponúkl(a) cenu 1,98 EUR ( jedno prihodenie )
21.11. 17:08:08 - Andrea P. (snailsgooo) ID 116753 potvrdil(a) vyvolávaciu cenu 0,99 EUR
Aukciu číslo 12145928 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Miroslava K. (myruša) ID 86271 mimibazar.sk/myrusa
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 21.11.2022 v 16:26 hodín a skončila vo štvrtok 24.11.2022 v 16:22:00 hodín, celkom trvala 2 dni 23 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem za záujem o môj tovar.
Moje číslo súkromného účtu je SK85 5600 0000 0070 5896 2001 –Prima banka,


vzhľadom na to, že mnohé maminky mi píšu, že chcú sa stretnúť a po veci si prísť osobne, píšem jasne: U MŇA TO NIE JE MOŽNÉ.
vďaka za pochopenie :-)


POŠTOVNÉ:
prispôsoberné aktuálnym tarifám pošty + 0,50 balné za každú ďalšiu vyhranú aukciu..

pri platbe za tovar v aukciách nad 50 eur doplatky 0,50 centov sú zrušené na všetky aukcie, tiež je poplatok zrušený po piatej aukcii - ak sa nejedná o aukciu vyhranú s nulou!!!, to jest nepričítavam ho a ešte uhradím aj poistenie za balík nad 50 eur!!!!
:-)

upozorňujem: že poštovné a balné mám právo navyšovať alebo znižovať podľa potreby aj po ukončení aukcie - vyššia/nižšia váha, alebo kvalita zabalenia, alebo zmena prepravy z listovej zásielky na balík, zmena balíka na poštu/adresu.. + iné výnimočné okolnosti...

moje číslo: 0903230413

Ja sa Vám po skončení aukcie ozvem do 24 h. Ak náhodou nie, poprosím kontaktujte ma! Platbu poprosím zrealizovať do 1 týždňa , inak dávam vydraženú vec opäť do aukcie. Ak do týždňa výherkyňa nebude reagovať aj napriek tomu že je prihlásená, dávam automaticky negatívne hodnotenie za zmarenie aukcie......

P.S.: Cenu za veci si určujete samé, preto to berte vážne, peniaze nevraciam bez závažnej príčiny a neberiem ani žiadne reklamácie po 2 dňoch od prebratia zásielky, radšej sa dopredu pýtajte.

Ak pri tovare uvádzam aj MIERY, PROSÍM premerajte, či Vám daná vec naozaj pasuje, nie len podľa určenej veľkosti a fotky, ale aj podľa mier!!!!! Ak veci nie sú premerané, je to zohľadnené v cene, ak ale máte záujem o ich premeranie, alebo chcete ešte premerať niečo, čo som ja nemerala, rada Vám vyhoviem :-).

Veci posielam stále doporučene druhou triedou s dokladom o zaslaní...ale ak chcete poslať inak, stačí napísať...ak chcete poslať obyčajne, je to na Vašu zodpovednosť.

Náhrada škody:
viď podmienky pošty!!!!

Ak komunikujete so mnou nie cez mma, ale mailom, neručím za vzniknuté nedorozumenia!!!

Ďakujem za prečítanie mojich podmienok predaja, prosím o ich rešpektovanie.

P.S.: Ak sa Vám tovar nepáči, pretože som niečo prehliadla a nedala do popisu a je to pre Vás závažná vec, tovar zoberiem nazad a vrátim celú sumu, predídeme tak nedorozumeniam a negatkám, ktoré neprospejú ani jednej zo strán. :-))
Najprv preberiem tovar a po jeho skontrolovaní sumu vraciam...nie naopak!

P.S.2: Balíky posielam cca do 10 dní od pripísaní platieb, samozrejme aj skôr, ak sa mi podarí. Posielam aj viac aukcii naraz v jednom balíku, ale iba ak dražíte súvisle max. 5 dní po sebe!!! ( nie raz za mesiac a po troch mesiacoch to chcete poslať - čisto moje hľadisko veci.. nemám čas si značiť tak dopodrobna, aby som sa po dlhom čase v tom sama ja nestratila..)

P.S.3: O poštovnom nevyjednávam!!!!!!!
Aké je uvedené, také platí a ak máte niečo proti nemu, nedražte!!!!
Dávam ale možnosť obyč. poštovného, ktoré je ale na Vašu zodpovednosť, aj jeho výška je v mojej kompetencii a tiež o nej nevyjednávam...

P.S.4: Za zmarenie aukcie požadujem 5 eur !!!
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt