Vyhrajte jednu z 3 skvelých stavebníc LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá z celého sveta. Stačí len správne odpovedať na otázku, ktorú nájdete v tomto článku.
MIMIAUKCE.cz
Nový krásny bledomodrý kardigan veľ 44/.48
NOVÝ TOVAR
Nový krásny bledomodrý kardigan veľ 44/.48
 
Nový krásny bledomodrý kardigan bez visačky, príjemný hebký materiál.. Bohužiaľ farba je skreslená je peknej bledomodrej farby,
Veľkosť podľa na od 44 po 48.
Orientačné rozmery: špp v kľude 60cm
dĺžka -100 cm
VÝROBCA: DOVOZ
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 4,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 8,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12145922 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Mariana S. (majočka113) ID 249280
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 21.11.2022 v 16:23 hodín a skončila vo štvrtok 24.11.2022 v 16:19:00 hodín, celkom trvala 2 dni 23 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň!
Kliknutím a potvrdením ceny na aukcii súhlasíte automaticky aj s cenou poštovného a balného, ktorá je pri ponuke uvedená!!! Prosím nezjednávajte!!!! V prípade výhry viacerých aukcii si vyhradzujem právo poštovné zmeniť, nakoľko sa mení aj váha a pracnosť zabalenia tovaru!!!!!!! pošt.+balné+0,25e-popl.za každú ďalšiu VYHRATÚ AUKCIU,nakoľko si aukcie tiež platíme!!!!!!
.

* Prosím o rešpektovanie poštovného, je v ňom zahrnuté moje cestovanie keďže nebývam hneď v budove pošty:) ani blízko nej....potom obálky, lepiaca páska, baliaci papier....a aukcie tiež niečo stoja a zvlášť keď si ich výherca neprevezme......

*Tovar posielam len ako doporučený list, pretože už sa mi niekoľkokrát obyčajné zásielky stratili a potom nasledovali zbytočné nedorozumenia, takže keď dražíte, zároveň akceptujete aj určenú výšku poštovného a balného!!!

Balíčky zasielam po pripísaní peniažkov na môj účet, tovar posielam, najneskôr do 7 dní od prijatia platby,1x do týždňa podľa balíkov.. Balíky posielam 2.triedou doporučene t.j. 4,- EUR spolu aj s balným, pri väčších balíkoch si vyhradzujem právo zmeniť poštovné. V prípade výhry viacerých aukcii sa môže poštovné tiež zmeniť!!!!! . Za stratenie zodpovedá Slovenska pošta,automaticky posielam číslo doporučenej zásielky..
Pri platbe do správy pre prijímateľa uveďte minimálne celé meno z adresy, ako VS č.aukcie, takto identifikujem vašu platbu a viem kam mám tovar zaslať.
Platbu očakávam do 3 dní od zaslania podkladov k platbe!!!!!!!!! Poprípade ma môžete kontaktovať a s platbou počkám!!

Z dôvodu Covid - 19 je fungovanie pošty obmedzené, tak balíčky budem posielať 1x do týždňa, keď sa mi nazbiera viac balíčkov. O odoslaní balíčka vás vždy budem informovať!
Prosím o rešpektovanie a trpezlivosť - ďakujem!!!


Vyhradzujem si právo vylúčiť z aukcií účastníkov s ktorými som nemala dobré skúsenosti!!!
Tovar späť neberiem len vo výnimočných prípadoch, že som si niečo nevšimla a tovar nezodpovedal môjmu popisu.
Na dobierku tovar nezasielam! .....Osobný odber nie je možný!!!!!

Prajem príjemné draženie na akékoľvek Vaše otázky rada odpoviem.
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt