Vyhrajte jednu z 3 skvelých stavebníc LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá z celého sveta. Stačí len správne odpovedať na otázku, ktorú nájdete v tomto článku.
MIMIAUKCE.cz
Vysoké ponožky zn. Dedoles - Chrobáčiky - 35-38 - SKLADOM POSLEDNÉ 2KS
NOVÝ TOVAR
Vysoké ponožky zn. Dedoles - Chrobáčiky - 35-38 - SKLADOM POSLEDNÉ 2KS
Každá je iná, no spolu tvoria pár.
Značka Dedoles sú vyrobené z kvalitnej bavlny, vyznačujú sa dlhou životnosťou, sú komfortné pre nohy a nosenie a zlepšia náladu od rána. :-)
Materiál: 78% bavlna, 20% polyamid a 2% elastan

Poštovné so sledovacím číslom 2,30€.
VÝROBCA: DEDOLES
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,30 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 2,00 EUR
Víťaz aukcie Alžbeta L. (alupova10) ID 335075
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
21.11. 17:31:32 - Alžbeta L. (alupova10) ID 335075 potvrdil(a) vyvolávaciu cenu 2,00 EUR
Aukciu číslo 12144449 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Agáta Á. (AK) ID 23279 mimibazar.sk/AK
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v sobotu 19.11.2022 v 11:28 hodín a skončila vo štvrtok 24.11.2022 v 17:10:00 hodín, celkom trvala 5 dní 5 hodín a 41 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé dámy- maminy-zákazníčky-výherkyne, milí páni-zákazníci-výhercovia...

Ďakujem Vám, že ste nahliadli a vybrali si aj z mojej ponuky. Dúfam, že veci, ktoré si odo mňa práve kupujete sa Vám budú páčiť a zároveň splnia svoj účeľ. Pred potvrdením sumy si prosím pozorne prečítajte podmienky, resp. pred potvrdením sumy sa radšej pýtajte a komunikujte. Môže sa stať, že je váš monitor inak nastavený a farby môžu s reálnymi skresľovať, fotografie robím zásadne len pri dennom svetle s kvalitným fotoaparátom.

- PRIHODENIA NEODSTRAŇUJEM - rozmyslite si, či o vec máte naozaj záujem ešte pred dražením.

- PLATBA ZA TOVAR:
Po ukončení Vás budem kontaktovať podľa možností, max však do 48 hodín - po víkende, nakoľko som maminou dvoch detí a čas sa snažím venovať aj im.
Platbu môžete zrealizovať buď bankovým prevodom na môj účet - upresním mailom po ukončení aukcie. Ak nemáte inú možnosť úhrady, ako prevodom, je možný aj priamy vklad - pripočítajte si prosím k sume poštovného, ešte 0,50€ naviac, čo je manipulačný poplatok banky za priame vklady v hotovosti na účet.
Pri platbe je dobré ak je uvedený aspoň jeden údaj pre ľahšie identifikovanie nabehnutých €:
- VS vaše ID, alebo ŠS číslo výhry-, alebo do poznámky napíšte vaše meno.
PRI VÝHRE VIAC AUKCIÍ je možné samozrejme zásielku poslať v jednom balíku, za každú vyhranú aukciu sa účtuje + 0,30€ až 1,00€ k poštovnému, závisí aj od celkovej gramáže balíka. PROSÍM, NEURČUJTE SI SAMI VÝŠKU POŠTOVNÉHO.
Dobierkou neposielam kvôli zlým skúsenostiam, tovar nebol prevzatý v lehote uloženej na pošte, prišla som o výšku poštovného a musela som platiť poplatok za neprevzatie a vrátenie zásielky.

POSIELANIE VECÍ:
Po avíze od vás ohľadom platby a adresy tovar okamžité zabalím. Na vašu informáciu čakám 3 pracovné dni, potom píšem znova. Ak nereagujete ani na tretí odkaz, píšem negatívne hodnotenie ohľadom zmarenej .
Tovar zasielam Slovenskou poštou, cenník je podľa hmotnosti tovaru a podľa platného cenníka + k poštovnému si účtujem aj balné a prepravné, potvrdenou sumou tým pádom súhlasíte aj s určenou výškou poštovného.
NEPOSIELAM ZÁSIELKY BEZ SLEDOVACIEHO ČÍSLA, T.J. OBYČAJNE kvôli zlým skúsenostiam.
V prípade zaslania zásielky balíkom, ak si vyberiete zaslanie balíka na poštu, je potrebné uviesť aj telefónny kontakt. Ak neuvediete, píšem pre poštu, aby vám zaslala info o uložení zásielky na váš e-mail. Niektorým to však hádže do spamu a potom píšu, že ani po viac ako dvoch týždňoch nemajú zásielku.
Po nabehnutí sumy na účet okamžite odosielam zásielku a píšem aj hodnotenie. Na poštu chodím podľa možností, no pravidelne každý utorok a piatok, takže platby nabehnuté do utorka rána posielam v utorok poobede a platby nabehnuté do piatku ráno posielam v piatok poobede.

PROSÍM, AK CHCETE DRAŽIŤ ĎALEJ, DAJTE MI O TOM INFORMÁCIU.
AK MÁTE VIAC VÝHIER A CHCETE ICH POSLAŤ V JEDNOM BALÍKU, NEPOSIELAJTE PLATBU ZA KAŽDÚ AUKCIU ZVLÁŠŤ, STAČÍ AK MI DÁTE INFORMÁCIU O UKONČENÍ DRAŽBY A JA VÁM TO SPOLU ZRÁTAM.

Ďakujem že ste si prečítali moje dlhé podmienky a prajem pekný deň a draženie...

AK
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt