Vyhrajte jednu z 3 skvelých stavebníc LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá z celého sveta. Stačí len správne odpovedať na otázku, ktorú nájdete v tomto článku.
MIMIAUKCE.cz
Huawei Watch GT 2 42 mm Rose Gold
Huawei Watch GT 2 42 mm Rose Gold
  
Smart hodinky – určenie: dámske s ovládaním v slovenčine, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, vhodné na aktivity: beh, cyklistika, materiál puzdra: oceľ, nabíjačka USB, manuál v balení. Používala som ich 2 roky, náramok je mierne stmavnutý, možnosť výmeny za nový. Batéria vydrží celý týždeň, nabíjala som ich každú nedeľu :-) Hodinky sú v perfektnom stave, bez škrabancov.
Smart hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm Rose Gold sú plne kompatibilné s operačným systémom iOS a Android pomocou Bluetooth. Funkcia spánkového merania vás upozorní na dĺžku REM fázy a bdenia a poradí, ako spánok vylepšiť, aby ste mali cez deň viac energie. Prehrávač vám umožňuje prehrávanie a preskakovanie skladieb bez nutnosti vyťahovať telefón. Nechýba im ani vnútorné úložisko, ktoré má kapacitu 4 GB. Na ich ovládanie slúži jazyk, ktorým je angličtina, čeština, nemčina, slovenčina, maďarčina a francúzština. Jazykom mobilnej aplikácie smart hodiniek HUAWEI je angličtina, čeština, nemčina, maďarčina, slovenčina a francúzština.
Smart hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm Rose Gold namerajú s maximálnou presnosťou údaje vašich športových aktivít, napríklad beh, cyklistika, fitness, chôdza, lezenie, outdoor, plávanie, triatlon, turistika a veslovanie. Funkcia na meranie tepu sa v prvom rade hodí na presné vymedzenie aeróbnej zóny pohybu a pomáha vám k zefektívneniu vašich športových aktivít. Výpočet spálených kalórií vám pomôže dosiahnuť vyvážené stravovanie. Krokomer má neustále pod dohľadom vašu pohybovú aktivitu vďaka tvorbe zaujímavých štatistík. Nielen pri behaní potom oceníte komplexné meranie vašej aktivity, napr. rýchlosti alebo odbehnutej vzdialenosti. Aby toho nebolo málo, hodinky merajú tiež hladinu saturácie krvi kyslíkom.
VÝROBCA: HUAWEI
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,30 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 47,20 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12113417 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Zuzana J. (bibka1977) ID 299204
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 26.9.2022 v 6:44 hodín a skončila v nedeľu 2.10.2022 v 6:40:00 hodín, celkom trvala 5 dní 23 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí nakupujúci:)
V prvom rade ďakujem za Vašu účasť na aukcii. Počas trvania aukcie (aj hocikedy po nej) ma môžete kontaktovať cez ODKAZY ohľadom informácií týkajúcich sa jednotlivých aukcií. Po úspešnom ukončení aukcie kontaktujem výhercu do 24 hodín ohľadom platby, ďalšie 3 pracovné dni máte na úhradu. Po prijatí platby na môj účet zasielam zásielku doporučene do 3 pracovných dní Slovenskou poštou. Cena poštovného a balného je pri každej aukcii iná, podľa váhy tovaru. V prípade úspešnosti vo viacerých mojich aukciách platíte len jedno poštovné a balné. Balíky na dobierku nezasielam, osobný odber taktiež nie je možný!
Ak neobdržím platbu od výhercu ani po ďalších piatich dňoch, túto výhru ruším a tovar ponúkam ďalej v rámci novej aukcie.
Prajem Vám veľa šťastia a zdaru pri aukciách!
Zuzana
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt