MIMIAUKCE.cz
Dámske upletove šaty
NOVÝ TOVAR
Dámske upletove šaty
Damske upletove šaty Esmara, velkost 36/38, S/M
VEĽKOSŤ: S
VÝROBCA: ESMARA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 7,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 12111885 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Michaela F. (Michelle363) ID 260270
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 23.9.2022 v 0:26 hodín a skončila v nedeľu 25.9.2022 vo 20:20:00 hodín, celkom trvala 2 dni 19 hodín a 53 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí účastníci aukcie !

Ďakujem za účasť na mojej aukcii. Prosím dražte len v prípade, že máte o tovar skutočný záujem. V opačnom prípade dávam negatívne hodnotenie a zákaz účasti na mojich budúcich aukciách. Po ukončení aukcie výhercu kontaktujem najneskôr do 24h.

Veci vložené do aukcie sa snažím čo najpresnejšie popísať, no v prípade akýchkoľvek nejasností ma prosím kontaktujte ešte pred ukončením aukcie. Z toho dôvodu si vyhradzujem právo neuznať reklamácie po skončení aukcie a tovar späť neprebrať.

Platbu za vyhranú aukciu prosím zrealizujte bezhotovostne alebo priamo vkladom na účet - na dobierku neposielam. Bližšie informácie zašlem výhercovi e-mailom. Tovar zasielam do 2 dní od prijatia platby. O prijatí platby a následnom odoslaní balíka Vás budem informovať.

Balíčký odosielam obyčajným poštovným, aby sa cena aukcie zbytočne nenavyšovala. V cene poštovného je aj balné. Potvrdenim aukcie akceptujete aj vyšku poštovneho. Ak máte záujem o odoslanie balíka doporučene, prosím informujte ma ešte pred uskutočnením úhrady.

Prajem Vám príjemné a hlavne úspešné draženie :)
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt