MIMIAUKCE.cz
Podprsenka TOMMY HILFIGER BRALETTE YCD veľ.M PC:39,95€ ZA VAŠU CENU!!! NEVÁHAJTE!!!
NOVÝ TOVAR
Podprsenka TOMMY HILFIGER BRALETTE YCD veľ.M PC:39,95€ ZA VAŠU CENU!!! NEVÁHAJTE!!!
  
POSLEDNÁ!!! Podprsenka Tommy Hilfiger Bralette z novej limitovanej kolekcie jar. Je vyrobená z kvalitného elastického materiálu. V bielej farbe, spodná časť obvodu a ramienka z hrubej gumičky, ktorá je zdobená ikonickými nápismi Tommy Hilfiger. Jedinečný a maximálne pohodlný strih, ktorý dodá vašim prsiam ten správny tvar a vďaka použitým materiálom sa budete v tejto podprsenka cítiť komfortne.

Už ste vyskúšali podprsenku od Tommy Hilfiger?

Vyberte si k podprsenke novinku TANGÁ TOMMY HILFIGER a získate tým dokonalý set.

materiál: 91% polyamid, 9% elastan

stretchová a mäkká zmes
dvojitá výstelka košíkov pre vaše pohodlie
elastický pás s označením Tommy Hilfiger
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: TOMMY HILFIGER
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 15,13 EUR
Víťaz aukcie Žaneta Ž. (slnecnik222) ID 8948
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
30.5. 20:56:20 - Žaneta Ž. (slnecnik222) ID 8948 ponúkl(a) cenu 15,13 EUR ( jedno prihodenie )
30.5. 11:00:12 - Zuzana Š. (zuzik007S) ID 99891 ponúkl(a) cenu 13,24 EUR ( jedno prihodenie )
Aukciu číslo 12053819 sleduje 6 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Lucia U. (lucia76) ID 14137 mimibazar.sk/lucia76
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 25.5.2022 vo 20:18 hodín a skončila v pondelok 30.5.2022 vo 21:27:00 hodín, celkom trvala 5 dní 1 hodinu a 8 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí zákazníci, ďakujem že ste prejavili nielen záujem, ale aj dôveru.

Venujem sa internetovému predaju niekoľko desiatok rokov, vlastím eshop a všetok ponúkaný tovar máme skladom, čiže ihneď k odoslaniu. Jedná sa o outletový tovar, nový s visačkami.

KOMUNIKÁCIA: Prosím vás, píšte len cez odkazy na MMA, lebo nie všetky maily prejdú a pri akomkoľvek odkaze používajte "čarovné" slová, teda slová slušnosti, ako je nielen pozdrav, ale aj prosím a ďakujem. Za záujem o tovar, vašu výhru na aukcii, považujem KONTAKT!!! O ten vás žiadam najlepšie ihneď, maximálne do 3 dní od skončenia aukcie. Berte na vedomie, že tovar je mojim vlastníctvom do doby, kým ho uhradíte, a pri nedodržaní mojich PP nakladám s ním podľa vlastného uváženia.


ADRESA a TELEFÓNNE ČÍSLO: Prosím vás vždy cez odkazy na MMA uviesť vašu presnú kompletnú adresu a aj telefónne číslo, hlavne pri preprave balíkov, v opačnom prípade vám nepríde informácia o uložení zásielky.


PLATBA a PREPRAVA TOVARU: Prosím, uhrádzajte platby čo najskôr po výhre, odporúčam do 3 dní, čakám maximálne 5 pracovných dní, v opačnom prípade/ že nemáte peniaze na účte, alebo iný problém/ ma informujte cez odkazy na MMA, taktiež do 3 dní, po uplynutí tejto doby, považujem náš obchod, vašu výhru za neplatnú a tovar posúvam ďalej, resp. dávam do ďalšej aukcie.


Pri prevode prosím uviesť svoje meno a priezvisko, ak platíte z cudzieho, nie svojho účtu, prosím vás uveďte mi to do odkazu, potrebujem vedieť na koho je písaný účet, z ktorého ste platbu uhrádzali, ako variabilný symbol zadajte vaše ID z MMB, alebo číslo aukcie.
Suma sa uhrádza na č. ú. v Raiffeisen Bank.

Moje číslo účtu: IBAN SK0911000000008015060096

ODOSIELANIE: Ihneď po pripísaní platby na účet., s komplet adresou napísanou cez MMA a mobilným číslom, tovar odosielam.

Ak ste si vydražili viac kusov tovaru a chcete ich poslať v jednom balíku, informujte ma o tom cez odkazy na MMA a výšku poštovného vám určím ja. Posielam službami Slovenskej pošty/ doporučene, balíkovou službou/, ale na vyžiadanie aj kuriérom DHL. Zásielky podávam elektornicky, a teda vás prosím, aby ste ma nežiadali o odoslanie zásielky obyčajne. Ja o tom potrebujem mať doklad.


Informáciu o odoslaní zásielky posielam vždy, ako odpoveď na váš odkaz. V prípade, že zásielku nemáte, a nemáte o nej info od pošty o uložení, napíšte mi, na požiadanie vám pošlem podacie číslo vašej zásielky.Ďakujem, že ste si prečítali moje podmienky predaja a že ich budete akceptovať Lucia Ulbriková.
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt