MIMIAUKCE.cz
Fialové otepľovačly
Fialové otepľovačly
PREDANÉ!!!!
VEĽKOSŤ: 128
VÝROBCA: OKAY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 0,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11965599 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Silvia T. (silvuskat) ID 18024
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 9.1.2022 vo 14:18 hodín a skončila v piatok 14.1.2022 vo 21:08:00 hodín, celkom trvala 5 dní 6 hodín a 49 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí nakupujúci!

Som rada, že máte záujem o moje vecičky na mojich aukciách!

V prvom rade, by som Vás chcela upozorniť, aby aukciovali len tí, čo majú VÁŽNY ZÁUJEM o minimálnu sumu, akú som nahodila, ktorá sa každým prihodením zvyšuje, a aby ste si každé prihodenie o zvýšenú sumu dobre rozmysleli!! Každú vec sa snažím čo najreálnejšie popísať skutočnému stavu.
Keď máte nejaké otázky PÝTAJTE SA SKôR ako prihodíte sumu!!

V druhom rade, chcem upozorniť na to, že ku každej vyhratej aukcii SI PRIRATÁVAM SUMU 0,20€. Takže ten, kto vyhral u mňa viac aukcií, nezvyšuje sa len suma poštovného podľa váhy, ale aj za počet vyhratých aukcií. A KU KAŽDÉMU POŠTOVNÉMU + 0,15€ za BALNÉ.
Balíčky posielam AKO DOPORUČENÝ LIST 2.TRIEDOU do 1000g, potom ako balík na poštu 2.triedou, podľa taríf Slovenskej pošty, vyjde to lacnejšie...
Som ochotná SA AJ DOHODNÚŤ na inom poštovnom, teda obyčajnom, NA ZODPOVEDNOSŤ KUPUJÚCEHO!!
Inak suma uvedená na danej aukcii je už celková. Týka sa to iba viac vyhratých aukcií, aby ste neboli šokovaní, že sa aj cena za poštovné dvíha. Takže opakujem, že za každú vyhratú aukciu si priratúvam sumu 0,20€.
AK, BALÍČEK NEPRÍDE DO 5 DNÍ, od môjho odoslania, čo vám napíšem do mailu, kedy balík odosielam, prosím, aby ste ma kontaktovali, pretože PO TÝŽDNI PODACÍ LÍSTOK VYHADZUJEM!!!

Výhercu kontaktujem väčšinou až na druhý deň, kde napíšem cez odkaz údaje k platbe: číslo účtu IBAN a celkovú sumu, ktorú očakávam do 3 pracovných dní. Do poznámky, prosím, píšte Vaše priezvisko!! VS môžte udať Vaše ID. Ak mi suma nenabehne do týždňa, a ani sa ma nesnažíte kontaktovať, dávam automaticky negatívne hodnotenie!!
Dohodnúť sa vždy dá. Ak nemáte momentálne peniažky, kľudne s platbou počkám, len o tom musím vedieť. Kontaktujte ma cez ODKAZY na mimiaukcii.
Snažím sa na odkazy reagovať čo najskôr, ale nie vždy sa to dá. Predsa mám dve deti, prácu, môže prísť aj choroba, alebo niečo iné.... Tak prosím o strpenie!!
Po nabehnutí peniažkov na môj účet, posielam balíček väčšinou na druhý deň, stane sa, že aj v ten deň, ale vždy dám vedieť.

Prosím ešte, ak nie ste s tovarom spokojní, vždy si to najprv prekonzultujme cez odkazy (maily), vyriešme daný problém a až potom prosím hodnotenie!!
Ak ste s tovarom spokojní, prosím, aby ste si chvíľočku našli a napísali mi aj hodnotenie!!


ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE!!

A PRAJEM PRÍJEMNÉ DRAŽENIE!!!
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt