MIMIAUKCE.cz
2 KUSY VIANOČNÉ GULE S OZDOBOU VO VNÚTRI
NOVÝ TOVAR
2 KUSY VIANOČNÉ GULE S OZDOBOU VO VNÚTRI
2 ks transparentných vianočných gúľ s vnútornou dekoráciou.
Priemer 8 cm. Materiál plast.

v prípade záujmu v albume aj iné vzory
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,40 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 3,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11947648 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Janka G. (jankagulka) ID 36473 mimibazar.sk/jankagulka
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v utorok 7.12.2021 vo 22:07 hodín a skončila v nedeľu 12.12.2021 vo 22:03:00 hodín, celkom trvala 4 dni 23 hodín a 56 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Z DôVODU KOVIDOVEJ SITUÁCIE A AJ BLÍŽIACICH SA SVIATKOV, PROSÍM O SKORÉ ODPOVEDE A ÚHRADY, LEBO JE AJ V MOJOM ZÁUJME POSLAŤ VYHRATÉ AUKCIE ČO NAJSKôR, ALE AJ PODĽA MOJICH MOŽNOSTI.

PROSÍM, REŠPEKTUJTE TO PRED PRIHODENÍM AUKCIE. POTVRDENÍM AUKCII SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI.

ODOSLANIE A CENA:
Ak bude aukcia zasielaná po 1.1.2022 - bude poštovné upravené podľa aktuálneho cenníka. Pošta upravuje poštovné. Akceptujte to. Ďakujem
POŠTOVNÉ : Posielam 2. triedou cez Slovensku poštu (cenník je na stránke pošty) -DO 500g ako DOPORUČENÝ LIST, NAD 500g ako BALÍK NA POŠTU.
POŠTOVNÉ: doporučený list 2 eura, balík do 5 kg na poštu 2,7 eur (iná služba podľa cenníka)
BALNÉ: 0,10 eur pre jednu zásielku
POPLATOK ZA AUKCIU: 0,30 eur - (aukcie si kupujem, nemám ich zadarmo a túto sumu nezahŕňam do ceny tovaru a to aj z dôvodu, že dávam aukcie za vyvolávacie ceny aj od 1 centa, či 1 eura) .
Ak máte záujem o doplnkové služby ako poistenie, krehké, balík na adresu, kuriér, zasielkovňa a pod. - VYŽIADAJTE SI TO! Poštovné bude účtované podľa cenníka + balné + poplatok za aukciu uvedený vyššie.
AK vyhráte viac aukcii a zvýši sa hmotnosť zásielky bude upravené aj poštovné podľa hmotnosti.
Ak si vyslovene želáte poslať OBYČAJNE BEZ DORUČENKY, urobím tak len v prípade vašej požiadavky, ale tu vopred upozorňujem, že NEBERIEM ZODPOVEDNOSŤ za stratu zásielky a je to vaše rozhodnutie.
Pri strate, alebo poškodení zásielky pri preprave podávam REKLAMÁCIU a riešim podľa podmienok prepravcu a z tých vyplýva aj odškodnenie a doba vyriešenia reklamácie. O výsledku vás budem informovať. Ak posielam zásielku z vyššou hodnotou, krehký tovar, je na vás, či si budete žiadať doplnkovú službu. Podaním zásielky ja už nedokážem ovplyvniť jej ochranu a zodpovednosť a odškodnenie pri strate a poškodení preberá prepravca.
Osobný odber nie je možný. Nie je v mojich silách doručovať zásielky na vami určené miesta a vami určený čas. (výnimka len pri individuálnej dohode podľa mojich podmienok).

Ak máte otázky k aukcii - chcete rozmery, doplniť údaje či čokoľvek čo vás zaujíma, pýtajte sa ešte pred ukončením aukcie, potvrdením aukcie a prihodením už súhlasíte z jej znením a obsahom. Preto prihodenie ani neodstraňujem.
Tovar sa snažím vždy opísať, uviesť jeho stav a vlastnosti. Ak niečo nie je v poriadku, lebo som to prehliadla, komunikujte a dúfam, že nedostatky vyriešime k vzájomnej spokojnosti.
To, že vám tovar veľkostne nesadne, či nespĺňa vaše predstavy je riziko internetového predaja a nie je dôvod na osočovanie a urážanie mojej osoby, hlavne v hodnotení.
Čo sa týka nového tovaru, jeho obal neotváram, a posielam v pôvodnom balení. Rozbaľujem len v prípade, pokiaľ ma niekto požiada napr. o rozmery, detailné foto, iný popis a pod. - čiže ak tam nájdete chybu, alebo nefunkčnosť výrobku, kontaktujte ma a bude to riešené ako reklamácia.
Nový tovar môžete vrátiť podľa zákona o ochrane spotrebiteľa 102/2014 Zz.
Na nosený a používaný tovar však záruku neposkytujem - to je bazár.
Po skončení aukcie Vás budem kontaktovať do 2 dní, ak sa tak z nejakého dôvodu nestane, kontaktujte Vy mňa. Ak vydražíte aukciu a ja vám pošlem údaje k platbe, poprosím odpoveď a prevod na účet do 3 dní a poprosím adresu, kde balíček pošlem. NEAKCEPTUJEM NESKORŠIE ODPOVEDE A PLATBY POKIAĽ SA NEDOHODNEME INAK. Pri nesplnení tejto podmienky strácate nárok na vydraženú vec a dostávate negatívne hodnotenie. Suma je vždy vydražená cena + uvedené poštovné a balné - nezjednávajte, je to uvedené! Ak máte výhrady, otázky - pýtajte sa pred potvrdením aukcie, lebo prihodenie neodstraňujem.
Texty a odkazy kopírujem a ak nie je v správnom znení, alebo napíšem niečo nesprávne, prosím upozornite ma na to.
Do poznámky píšte vždy svoje meno a číslo aukcie - uľahčí tak identifikovanie platby, hlavne ak posielate z účtu pod iným menom.
Pri výhre viac aukcii, či nákupe z albumu na mimibazari účtujem len jedno poštovné, ale to môže byť upravené ak prekročí hmotnosť zásielky + 0,30 eur za každú ďalšiu vyhratú aukciu.
Tovar zasielam max do 10 dní od pripísania platby na účet. Ak potrebujete poslať skôr, je to možné po dohode. O odoslaní tovaru neinformujem, ak máte záujem o podacie číslo, vyžiadajte si ho.
Tovar si môžete zakúpiť aj po dohode mimo aukcie.
Zabudla som na niečo? Pýtajte sa.
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt